Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, Lányok, Férfiak, Nők....

Fiúk, Lányok, Férfiak, Nők. Volt már olyan hogy eljátszottatok a gondolattal mi lenne HA, esetleg történt is valami a a legjobb barátnőtök illetve barátotok párjával?

Figyelt kérdés
Volt már olyan hogy elméletben esetleg ténylegesen kikezdtél a barátod, barátnőd párjával és viszonzásra is találtál? És kiderült ez vagy sem? Vagy esetleg fordított helyzet volt hogy a párod barátja nyomult rád?
2012. ápr. 27. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Soha.
2012. ápr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Olyan soha nem volt,hogy én barátnőm barátjára nyomulnék.Gondolatban sem,sehogy.

Viszont párom barátjának(mikor még nem voltunk együtt)tetszettem.Apró jelekből olyan,mintha még egy kicsit most is tetszenék neki.Bár lehet csak én értelmezem félre.:)Mindenesetre ha így lenne,akkor sem lépne felém,ahogy én se felé.Soha.

2012. ápr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem. Baráttal/Barátnővel soha. Az olyan, mintha a testvérem lenne.
2012. ápr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
40 éves házasok vagyunk a feleségemmel....és többször is volt viszonyom a hugával. ki is derült,de ő megbocsátott de a mai napig szoktam vele. ..
2012. ápr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
4/4 Családban marad...
2012. ápr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem volt.

Se a legjobb barátomnak nincs párja, se nekem.

2012. ápr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Soha nem lennék ilyesmire képes.
2012. ápr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem, de volt egy barátnőm és szinte vagy a dobott pasiaimra, de egy idő után az ép aktuálisra szállt rá.
2012. ápr. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Semmiképp, mivel BARÁT!!! De hagyján, még egy kevésbé jó barátéra sem vetnék szemet, nemám a legjobboméra...

Aki ilyet csinál undorító. Egy jó van benne, ha valakinek ilyen mocsok a barátja: rájön, hogy a pasi/csaj akivel van mennyit ér. Már ha belemegy.

Fujj. soha.

23N

2012. ápr. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!