Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vki ötlet hogy visszakaphassam...

Vki ötlet hogy visszakaphassam a legjobb unokatesómat, legalább csak részben? :O

Figyelt kérdés
Az összes barátnőm csak ment a f.. után -.-" 1 maradt akire még számithattam de mióta barátja van kb 2 hetente látom és az csak azért idegesitő mert a szomszédomban lakik -.-" :/ nagyon meg bánt ezzel h nem foglalkozik velem pedig mikor még csak kb 1 hónaposak voltak a csávóval akkor ha tehette velem is volt állandóan együtt lógtunk! jah és egyben az unokatesóm is! és amikor véletlenül átdugja a képét akkor boldogan kérdezget felőlem meg a barátomról mintha érdekelné meg mintha semmi nem történt volna ezzel h ő alig lát :/ a barátja is az unokatesóm de csak most ismertem meg mióta együtt vannak :s de nagyon utáljuk egymást mert tudja h ha a csaj velem van akkor miket mondok neki róla:s hogy próbálom le beszélni arról h vele legyen!mikor haza jönnek mert a lány már a fiúnál lakik szinte akkor sem jönnek át mert a fiú nem engedi! csak akkor tud átjönni ha véletlenül egyedül jön haza! meg a multkor ugy volt h terhes és nem engedte neki h ha az akkor elvetesse pedig a gyereknek se munkahelye semmije.. a szülei tartják el 20 évesen teljes mértékben!jah és gumit nem használnak mert nem szereti a fiú se gyógyszert nem enged neki szedni..van amikor a lány tiszta kék zölden jön haza mert állitolag csak ugy viccből ütögeti.. :S bulizni sem járunk már együtt mert egyedül velem nem engedi neki meg nincs kedve menni már mint a fiúnak!

2012. ápr. 3. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Ne mondd, hogy 20 éves vagy, mert azt nem hiszem el.. Jézus, még jó, hogy menekül előled szegény csaj. Miért is akarod te lebeszélni a pasijáról?
2012. ápr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Roma szárzazásuak vagytok?


Nem rasszistaságból, de az írásmód, nekem fura,meg ez a 'Gyógyszert nem engedi neki szedni'mi az, hogy nem engedi? Úgy tökön rúgnám, vissza se merne jönni...

2012. ápr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
származásuak*
2012. ápr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kedves első! Szövegértés egyes...!!

Kedves kérdező! Sajnos nem fogsz tudni mit csinálni mert van ez az úgy nevezett rózsaszín köd! :-D Utólag befogja majd látni az uncsitesód h tévedett...

2012. ápr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért mit nem érdtelmeztrem jól? Ő írta...


utáljuk egymást mert tudja h ha a csaj velem van akkor miket mondok neki róla:s hogy próbálom le beszélni arról h vele legyen

2012. ápr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem ő a 20 éves hanem a barátnő(unokatesó) fiúja!
2012. ápr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát köszi a válaszokat :/ nem jutottam előrébb, de akkor úgy látom tényleg bele kell törődnöm abba, hogy egy időre elvesztettem magam mellől :S
2012. ápr. 4. 18:28
 8/9 A kérdező kommentje:

De figyelj már mi az, hogy ezért menekül előlem a csaj...?!!

Te nem akarnád lebeszélni a fiúról mikor tudod, hogy bántja... :O nekem semmi bajom nem lenne a fiúval ha nem tiltaná tőlem meg a családomtól,meg nem nézné semmibe a lányt.. kb kutya ként kezeli.. a lány oda megy ahova a fiú mondja.. ezek után válaszolj légyszíves ...

2012. ápr. 4. 18:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Erre se lehet mást mondani mint eddig... Idő, idő és idő! Hogy a fenébe ne akarnám lebeszélni, voltam már én is ilyen helyzetben, természetesen utólag megkaptam a bocsánat kérést de azzal már semmire nem megyek, és ő sem. Hidd el, az unokatesód nem fog neked igazat adni amíg együtt van a sráccal, csak utólag.
2012. ápr. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!