Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben mi lenne a...

Ilyen helyzetben mi lenne a legjobb megoldás? Családom, és a szűkebb környezetem még nem tud ezekről a terveimről.

Figyelt kérdés
Elsőéves vagyok az egyetemen,érdekel a szak,amire járok,de úgy érzem,az elmúlt fél év alatt rengeteget változtam,komolyodtam,már rám se ismernek sokan,már nem az egy évvel ezelőtti naiv lányt látják bennem a régi barátim és a családom sem.Egyre jobban kezdem azt érezni,hogy az egyetem nem nekem való,szeretnék már inkább dolgozni,bár igaz,hogy dolgozhatnék iskola mellett is.Van egy jó munkalehetőség a lakhelyem környékén,heti három teljes napot kéne dolgoznom,régóta vágytam hasonló munkára,nyelvtudásom is gyakorolhatnám végre,de most nem tudom,belevágjak-e,és hagyjam ott az egyetemet,vagy pedig kérjek individuális órarendet,vagy térjek át másodévesként levelező tagozatra.
2012. ápr. 7. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tudod mind a kettőt összeegyeztetni akkor hajrá! Hamarabb lesz pénzed, saját lakásod, munkatapasztalatod!
2012. ápr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
remélem másodévesként sikerül összeegyeztetnem a kettőt,szeretnék már önálló életet élni,saját lakást,függetlenséget
2012. ápr. 7. 20:53
 3/4 anonim ***** válasza:
nehogy otthagyd az egyetemet! előbb-utóbb hiányozni fog a papír, és az fog frusztrálni, h kevesebb tapasztalattal, de diplomával jobban jutnak előre a kollégáid! bármilyen megoldás jó, csakz nem, h otthagyod!
2012. ápr. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én gratulálok az érett személyiségedhez.Hány olyan 30 vagy még több éves van, aki "egyetemfüggő", mert az olyan buli! Anyuék meg finanszírozhatják a tanulmányaikat sokszor erőn felül, mert hát a gyerek csak tanuljon, nehogy szegénynek dolgozni kelljen. Szerintem össze lehet egyeztetni a kettőt: másodévesként térj át levelezőre, mellette dolgozhatsz. Arról már ne is beszéljünk, hogy ha gyakorlatod lesz, mennyivel nagyobb eséllyel indulsz a diploma megszerzése után az állásinterjúkon! Szurkolok!
2012. ápr. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!