Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lehet a pasikat kizökken...

Mivel lehet a pasikat kizökkenteni az érdeklődésüket felkelteni?

Figyelt kérdés
A barátommal távkapcsolatban élünk. Változó h mennyi időnként találkozunk, most épp egy hónap múlva csak. Bár már jóideje élünk így és nem is kell már sokáig, mégis épp most elkezdett kicsit megülni a dolog. Sokat beszélgetünk, minden jó, de mégis azt érzem h már nem vagyok olyan érdekes, h szeret, de nem vagyok akkora kihívás már és kicsit belekényelmesedett. Nem szeretném h megromoljon a kapcsoltunk mivel kelthetném fel az érdeklődését, mivel hozhatnék kis izgalmat a kapcsolatunkba?
2012. ápr. 29. 14:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát távolról szerintem sehogy nem fogsz tudni izgalmat beletenni találkozás nélkül, ha csak nem a szextelefonálással....
2012. ápr. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!