Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ehhez a mondathoz?...

Mit szólnál ehhez a mondathoz? Még sosem mondott hasonlót sem.

Figyelt kérdés

Egy gyönyörű szép kapcsolatban élek, a párom tulajdonképpen az egész jövőm és érte tűzbe is mennék. Szó szerint a legjobb barátom és Benne mindent megtaláltam amit egz férfiben keresek, humor, biztonság, műveltség, kedvesség odaadás. DE ma egy olyan mondat hagyta el a száját, hogy életemben először azon gondolkodom, vajon ennek ez embernek tényleg szeretnék-e a felesége lenni. Annyira fáj még leirni is ezt a dolgot.


Estefele játszodtunk egy parkban hülyéskedtünk...kicsit meggondolatlan voltam és hülyeségből leszöktem a hintáról, mire a párom megütötte magát. Persze nem történt semmi, se horzsolás, se semmi. Mire nekem kiáltotta, hogy "b.szódj meg te hülye". Ott helyben elbőgtem magam, nekem még soha nem mondott ilyet, szerintem a "hülye" szó volt a legdurvább eddig, veszekedésekkor még csak fel sem emeli a hangját. Mostanában sokat beszéltünk eljegyzésről, de most őszintén nem tudom van-e értelme. 5 éve vagyunk együtt, eddig még sosem történt hasonló. Itt ülök az ágyon s zokogok...


2012. ápr. 30. 21:58
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
84%
Lehet hogy feszült időszaka van,munkehelyi stressz vagy hasonlók amit eddig talán igyekezett leplezni.Ez most talán felszínre tört,nyilván megbánta.Ha ezen kívül harmonikus a kapcsolat akkor szerintem emiatt nem érdemes feladni.Beszéld meg vele egy alkalmas időben mikor nyugodtak vagytok mindketten.Mondd el hogy mennyire sértőnek érezted.
2012. ápr. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:

még bocsánatot sem kért...nyilván fog...de hogy mondhat valakinek ilyet, akit állitólag szeret...

délelőtt még a jegygyűrűket néztük...most meg rosszul vagyok attól is ha hozzá kell szólnom...:((((

2012. ápr. 30. 22:07
 3/54 anonim ***** válasza:
77%
Egy 5 éves tökéletes kapcsolat nem mehet tönkre egy ilyen hülye beszólás miatt. Sértődj be, add a tudtára, hogy nagyon rosszul esett, hogy máskor ne forduljon elő, de emiatt nem érdemes szakításra gondolni. Légy komoly...
2012. ápr. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
88%
És ezt durv hangnemben mondta? Érződött, hogy dühös rád? Nem kéne megbeszélni? Amikor sírtál, ő mit csinált?
2012. ápr. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
85%
Van egy ismerősöm,akinek volt egy barátnője,mindig szépen beszéltek egymással,de egyszer azt mondta a srác,hogy "Mi a szart csinálsz...." És ezért szakított vele a nő.Ez nem normális.Mondjuk a b.szódj szavunk az durvább,de kiszaladhat valakinek a száján.Én ezért biztos nem zokognék,max. azt mondanám neki,hogy szarul esett,legközelebb ne forduljon elő.
2012. ápr. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
81%

Kis butus! :)

Nehogy pigyeregj! Nem szabad!


Ez csak játék volt, oké, nyilván nem a beszólás, de azért ha a mérleghintáról hirtelen felállsz, ő pedig csapódik, az nagyon fáj. Olyankor az ember azt sem tudja, hogy hol van, pláne nem azt, hogy kinek milyen sértő dolgokat mond.


Az ember nem tökéletes, a házasság sem lesz az. Kisebb-nagyobb hibákat el kell néznetek majd egymásnak. Kompromisszumkészség.

Ha bocsánatot kér, továbbra is olyan marad, mint a beszólás előtt, és nem lesz több ilyen malőrje "normális" állapotban, akkor ne ingasson meg ez a dolog!

2012. ápr. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:

én zokogtam, mert nálunk nem fordulhat ez elő. a tisztelet és a bizalom egy olyan "alap" dolog amivel eddig nem volt gondunk.

Nyilván, hogy szakitani csak ezért nem lehet és túlságosan szeretjük egymást ahhoz, hogy emiatt vége legyen, de most nagyon rosszul érint. Ha minden nap mondaná, nem ütne sziven, de most durva volt és sértődött és rám kiabált...

Nem látta, hogy sirok, mert elrohantam.

2012. ápr. 30. 22:16
 8/54 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

22:14 :) Neked is.


Kicsit könnyebb, hogy kiirhattam, lehet hogy hülyének néztek, de tényleg sziven ütött...én elismerem, hogy hülyeséget csináltam, de én sosem mondtam neki ilyet, még akkor se, ha ennél nagyobb marhaságot vagy nagyobb súlyú dolgot csinált...

2012. ápr. 30. 22:18
 9/54 anonim ***** válasza:
85%

Szia!


Elhiszem, hogy rosszul esett neked amit mondott. Valóban nem volt szép tőle. Valószínűleg most őrlődik magában, és látja, hogy ideges vagy, és nem mer bocsánatot kérni, nehogy összevesszetek még jobban.

Ha amúgy nagyon jó a kapcsolatotok, ezért nem érdemes szakítani. Mindenkinek kicsúszhat a száján néha valami, amit nem gondol komolyan, csak ijedtségből, vagy hirtelen dühből mondja. Biztos, hogy szeret, csak kicsit bedurvult.

2012. ápr. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:

Nem lát, haza ment a szüleihez. Nem otthon vagyunk hanem hazajöttünk a szülőkhöz. Ő is haza ment, meg én is...

lesz mit magyarázkodni :)))

2012. ápr. 30. 22:23
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!