Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghívjam a ballagásra? Lent...

Meghívjam a ballagásra? Lent többi.

Figyelt kérdés

A nővéremről van szó.. már majdnem hogy egy éve nem tartja velünk a kapcsolatot. Most ballagok általánosbol. Pontosabban csak apával nem (féltestvérem), anyával az előtt sem volt jóban h apuval összeveszett. Én kb 3szor beszéltem vele, meg egyszer találkoztunk. Eddig ugy voltam vele, hogy meg hívom a ballagási ünnepségre (családi ebédre semmiképp, nem hiányzik a balhé), de most felhívott h adjak neki kölcsön. Apum is ugy volt vele h az ünnepségre hívjuk meg, de a család többi része, meg anya nem igazán támogatja. Szerintetek meghívjam legalább az ünnepségre?


én 14/L Ő 21/L


2012. máj. 1. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:

legalább a suliba hívd meg én azt mondom:)

ha az ebédre nem is,de legalább az ünnepségre igen. azért csak a tesód.

2012. máj. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én is igy gondolom köszi a választ :) anyám szerint majd az lenne, h mamáék akik tartják vele a kapcsolatot majd elhívják hozzánk az ebédre. (apa szülei)ha eljön az ebédre balhé lesz. ha nem jön el majd beszologatnak anyának mindenfélét. De ha az ünnepségre sem hívjuk emg akkor meg tesom fog ott nkik panaszkodni, és akkor meg szintén beszolnak anyának.
2012. máj. 1. 12:17
 3/6 anonim ***** válasza:

14 évesen te adj neki kölcsön? ez szánalmas.. én már csak azért sem hívnám meg, de persze a te dolgod

17/f

2012. máj. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ezmeg a másik, hogy azelőtt csak 3 hónapja beszéltünk és felhív h kell neki pénz. persze nem küldtem el h hagyjon már meg h miért adjak neki pénzt, haem kedves voltam vele, szoval szerintem észre sem vette magát. meg még ott mondta a telefonba, hogy várja a meghívót. köszi a választ :)
2012. máj. 1. 12:21
 5/6 anonim válasza:

a ballagásra hívd meg, de ezt a pénzt adsz neki dolgot jobban jársz ha elfelejted...14 éves vagy,még gyerek..ha most odaadod neki a pénzed, sosem fog leszállni rólad...

hidd el,tapasztalatból beszélek

2012. máj. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát igen ha most adok neki nemhogy visszaadni nem fogja, hanem folyton kérni fog még.. köszi neked is választ :)
2012. máj. 1. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!