Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szólnak bele anyósék...

Miért szólnak bele anyósék mindenbe?

Figyelt kérdés

Ott lakunk a párommal a szülei házában, most csináljuk a külön házat.

A párom szüleié a ház ahová külön költözünk majd, de anyós mindenbe beleszól, még a takarításba is,hogy mit hogy kell csinálni.

Eléggé bosszant.


2012. máj. 1. 15:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Látom,már nem mai a téma,de azért leírom:sajnos én is hasonló cipőben járok.A házunk(ami készül)a mienk,de sajnos az ő anyagi támogatásukkal jutottunk hozzá.Na!Ezért aztán,mindenben beledumálgatnak,ugyan nem ennyire durván,hogy hogyan takarítsak,de azért elég zavaró módon,örökké ott fontoskodnak.Emgem ez nagyon zavar,de a férjem nem szól nekik semmit,mert hát ők beleadtak a vételi összegbe.Félek,gáz lesz belőle,mert én nem bírom elviselni.Sajnos,onnantól fogva,hogy övék a ház,jogosnak érzik a beledumálgatást.Én azt mondom neked,sajna csak rosszabb lesz,ha nem léptek,belehülyültök és a kapcsolat is rámehet.Muszály leülni beszélni,ha nem megy,akkor,költözés!Kitartást,minden jót nektek!
2012. máj. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!