Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám beleszól mindenbe, hogy...

Anyám beleszól mindenbe, hogy 'rázzam le'?

Figyelt kérdés

azzal kezdeném,hogy nagyszülőknél nőttem fel.


négy éve van barátom,most,hogy mindkettőnknek van munkája,összeakarunk költözni.

erre anyám nekiállt ordítozni velem,hogy kitekeri a nyakam,ha unokát merek neki csinálni.....

másik:

csináltattam tetoválást,nem a homlokomra,a hátam közepére,max bikiniben láthatják mások.hogy én milyen kioktatást kaptam tőle emiatt.


sokat veszekszünk,mert nem akarok az ő kénye-kedve szerint éni,ami azért vicc,hiszen nem ő nevelt fel...


lehet,egyszer úgy vissza kéne szólnom,hogy ne is akarjon többé látni???...eddig se hiányzott(az utóbbi pár évben kezdett csak 'részt venni' az életemben-nekem így viszont nem kell)

L22


2012. ápr. 17. 19:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
van tesód? apukáddal milyen a kapcsolatod?
2012. ápr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem értem, ha a nagyszülöknél nöttél fel, akkor most miért nem ott élsz?

Költözz össze a barátoddal és kész, miért kérsz erre engedélyt?

2012. ápr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Elköltözöl és kész!! Ennél több nem kell, ezzel az egész le van rendezve.
2012. ápr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

nagyszülőknél vagyok még,ők támogatnak mindenben,apu leszarja a dolgaimat.

én sem értem,miért parancsolgat nekem,tulajdonképpen nem is ismer engem.

képes azért felhívni,hogy 'hallottam bulizni voltál,olyan alkoholista leszel,mint az apád..' ezt nem fogom hallgatni..és ha lenyomom a telefont,akkor a páromat hívja,és neki mondja a magáét,ő meg szegény nem mer semmit mondani,végig hallgatja...kezd sok lenni...

2012. ápr. 17. 19:15
 5/14 A kérdező kommentje:
van 2 féltestvérem, kollégisták másik városban,lehet hogy agyára ment az egyedüllét...?
2012. ápr. 17. 19:17
 6/14 anonim ***** válasza:
Hagyd figyelmen kívül anyukádat. Ha hív, ne vedd fel, ha a barátodat hívja ő se vegye fel, nyom ja ki a telefont. Ha eddig nem kellettél, nem ő nevelt, akkor most had ne akarjon már beleszólni az életedbe. Egyébként sem tehetné, felnőtt nő vagy. Ha pampog egyik füleden be a másikon ki.
2012. ápr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Örülj neki,hogy csak telefonon b@szogat.Nekem apám ugyanez a kategória,csak vele egy fedél alatt vagyok sajnos,remélem nem sokáig.Javaslom,hogy szakítsd meg vele a kapcsolatot.Ha eddig nem törődött veled,akkor most minek pattog?Kicsit elkésett...
2012. ápr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Baszogasd vissza:

Ugyan anya, két üveg vodka naponta. Az semmi.

Anya, akkor szólj, ha felneveltél. Most már nem kell nevelned így le is szállhatsz rólam.

Anya, nem vagyok kíváncsi a baromságaidra.

Ne finomkodj, ő sem finomkodik veled!

2012. ápr. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Helyedben magasról tennék rá, hogy miket mond ilyen körülmények között. Azt elmondanám neki, hogy a gyerek nem az összeköltözés folyamodványa, hanem egyébé, de még az is magánügy, és különben is nem neki szülnél unokát hanem magadnak gyereket. És ez lenne az utolsó beszélgetésem vele mindaddig, amíg nem fog normálisan hozzáállni a dolgokhoz.
2012. ápr. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az egész konfliktus valószeg a megoldatlan családi viszonyaitok miatt van, és ezcsak megjelenik ebben a formában. Megoldatlan, hogy te elhagyott gyermeknek érzed magad, ez olthatatlanul fáj, és nem tudod pontosan, miért döntött így, ő meg valószeg el se tudja mondani (talán még saját magának sem) hogy miért haragszik ennyire rád, és egyáltalán rád haragszik-e vagy sdaját magára, vagy arra a harmadikra akit tebenned lát. Ez sokkal bonyolultabb probléma, mint hogy a gyakon kérdezz, keress segítséget!
2012. ápr. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!