Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehettek annak érdekében...

Mit tehettek annak érdekében hogy elhiggye végre ott állok mellette? Fordított Pszichológia? Ha igen hogy alkalmazzam?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok Nagyon "Depressziós" az a srác akibe szerelmes voltam.Nagyon jó volt a kapcsolatunk de 1 hónapja csak úgy hirtelen befordult.Néha jól el lehet vele beszélgetni szinte észre se venni hogy baj van.Aztán hirtelen megint befordul a múltkor azt mondta nekem.."Egyszer meg fogod nekem köszöni hogy nem akarlak magamhoz közel engedni"

Nekem mikor ilyeneket mond nagyon rosszul esik de tartom magam és folytatom a beszélgetést.


2012. máj. 1. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor látod, hogy befelé fordul, akkor próbáld meg átölelni, megcsókolni, kedves lenni vele, a kedvében járni, pl. kedvenc ételét elkészíteni, de ha nem akarja, hogy átöleld stb., akkor próbáld kérdezgetni, ha így sem nyílik meg, akkor próbáld kideríteni a barátaitól, szüleitől, testvérétől, mi lehet a problémája. Sokszor mondd el neki, hogy szereted, de azért ne a nap minden órájában, mert akkor meg azt fogja hinni, hogy szánalomból vagy vele (néha bebeszélnek maguknak ilyeneket). Elmehettek kirándulni is, valami jó filmet (vicces főleg) megnézni
2012. máj. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én inkább azt a kérdést tenném fel, hogy te mit nyertél ezzel a kapcsolattal. A srácban legalább van annyi tisztesség, hogy kimondja: te csak szenvedtél volna mellette. Te ezt miért nem tudod elfogadni?
2012. máj. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm..:)

De nem akarom azt se hogy azt higgye a nyakán akarok lógni!

2012. máj. 1. 17:21
 4/6 anonim ***** válasza:
A depresszió betegség, nem múlik el pusztán attól, hogy kimutatod a szereteted iránta. Ha ez ilyen egyszerű lenne, le lehetne húzni a vécén az összes pszichiátert a felírt bogyóikkal együtt.
2012. máj. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

17:20 Ha neked is ennyit érnek a barátaid gratulálni tudok!

Nekem aki Fontos nem hagyom magára!

17:22 Ha tudnám mit tehetnék érte segítenék magam is de kifogytam az ötletekből!És ha nincs jobb ötletetek kioktatni pedig nem kell!

2012. máj. 1. 17:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy a depresszió betegség, de nem minden olyan eset, amiről az átlagember azt hiszi, depresszió, bizonyul valódi depressziónak. Először is, nem pszichiáterhez kell elvinni, mert az a súlyosabb eseteket kezeli. A pszichológus szerintem itt jobb megoldás lenne, ő úgyis meg tudná mondani, kell-e gyógyszereket szedni, és ha kell, úgyis továbbküldi pszichiáterhez
2012. máj. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!