Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mik az elvárások egy jobb...

Mik az elvárások egy jobb vendéglátós hely állásinterjúján?

Figyelt kérdés

A Frei kávézóba megyek pár nap múlva interjúra és az érdekelne, hogy nagyjából mire számíthatok. Ha esetleg valaki ott dolgozik vagy dolgozott (esetleg hasonló kaliberű helyen) azok tapasztalatait szívesen fogadnám. Érdemes felkészülni (a hely specialitásaiból), felfrissíteni az angol tudásomat vagy ez mind felesleges és csak egy általános pár perces beszélgetésről fog szólni a dolog?

Előre is köszönöm a kulturált válaszokat



2012. ápr. 14. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, illetve a fizetés is, hogy kb mennyi a bejelentett? Bocsi, hogy ide írtam.
2012. ápr. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szakmai tapasztalatról kérdeznek, meg szerintem az angol is fontos, mivel elég sok külföldi is megfordul ott
2012. ápr. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!