Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves korig "egészséges"...

Hány éves korig "egészséges" a szülőkkel élni? Ti hány évesen költöztetek el otthonról? Hogyan?

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 14:49
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
83%
25 vagyok, még mindig a szüleimmel élek és nem is tervezem az elköltözést. Nekem jó itt, persze ha találok valami jó melót külföldön akkor megyek, de addig sehova.
2009. jún. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Nem csak a saját anyagi gondjaim miatt, hanem azért is mert a szüleimen segítek(nekik voltak/vannak inkább gondjaik).Bár jelenleg nekem is, mivel a válság miatt munkanélküli lettem, de ez csak átmeneti állapot. Már elegem van, ezért is költözünk, lesz, ahogy lesz.
2009. jún. 23. 15:05
 13/36 A kérdező kommentje:
Ja azt nem írtam hogy a párom is velünk lakik, talán együtt könnyebb lesz külön költözni :)
2009. jún. 23. 15:07
 14/36 anonim ***** válasza:
82%

Én anyukámmal élek egy elég nagy lakásban, amit főleg most képtelenség eladni, egyedül meg nem bírna vele, de különben sem költöznék el. Ő lent, én fent, van hogy fél napig nem is látjuk egymást.:)

A barátomat ki nem állhatja, így hozzájuk én járok, de ha majd egyszer sikerül házat vennünk én lakom majd az egyik felében, ő a másikban és akkor oda már jöhet a barátom is.:)

Itthon élünk és külföldön dolgozunk, így ha nagyon akarnám és összébb húznám magam, lehetne saját lakásom, de nem akarom, mert fontosabb dolgokra kell a pénz.

2009. jún. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 (L) vagyok és sajnos még mindig a szülői házban élek, bár csak ketten a párommal. Anyám a szalagavatóm előtt kidobott, akkor 2 hétre elköltöztem, de sajnos vissza kellett jönnöm. Azóta már 3x akart kidobni, de most már nem mentem, amíg nincs hova. Most októberig adott "haladékot", bár tudja, hogy jó ideje nincs munkám és a párom fizetéséből élünk. De már mi sem bírjuk tovább, szóval októberben ha törik, ha szakad, elköltözünk. Hogy hogyan, azt még nem tudom pontosan (valószínű gyorsan összeházasodunk párommal és megyünk a fiatal házasok otthonába), de azt igen, ha sikerül elköltözni, akkor anyám jó ideig azt se fogja tudni, hogy hova mentünk ... Kitartás neked!
2009. jún. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
79%
24 évesen még albérletbe sincs pénzem elköltözni.
2009. jún. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
92%

Úgy sajnálom azokat, akik azt írják, hogy kidobták őket otthonról. Hát, hogy tehet ilyet egy szülő? Elzavarja a saját gyerekét, menjen a híd alá meg éhezzen? Ez olyan szomorú.

Néha anyukám is bekattan és el akar zavarni, de nem megyek, aztán pár nap múlva már semmi baja. De, akik komolyan is gondolják, azok nem tudom mit gondoltak, mikor terhesek lettek. Hogyha a gyerek teher, kidobjuk?

:(

2009. jún. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
23 évesen költöztem kollégiumba,mert főiskolás lettem. Aztán nővérszállóra (26 évesen) és 27 évesen albérletbe a férjemmel, majd önkormányzatiba a férjemmel és kisfiammal. Most 34 vagyok és 2 éve lakunk sajátban.
2009. jún. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
83%
Mi van, itt mindenki válasza haszontalan, aki arra vetemedett, hogy 15 évnél tovább merészelt a szülői házban élni?
2009. jún. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
79%
15:26 - Biztos azok járnak ide pontozgatni, akik alá lakást kocsit pénzt tettek a szülei, engem sehogy nem támogatnak, én nemrég veszítettem el a munkahelyemet, másikat nem találtam, ami tisztességes, a főiskola még ide köt Budapestre, államvizsgáig nem megyek máshova, 24 éves nőként nincs pénzem Budapesten albérletre se és saját lakásra se ilyen körülményekkel.
2009. jún. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!