Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy az ilyen...

Miért van az hogy az ilyen alkoholistákat, nem zárják el egy külön kis helyre ahol senkinek sem tudnak ártani, miért nem érdekel ez senkit?

Figyelt kérdés
Az egész gyermekkorom (ami nem is volt) rá ment arra hogy apám szemétkedéseit tűrjem.Azt a lelki terrort,azokat a helyzeteket amikor szégyenbe hozott mások előtt,mindazt a rosszat amit akaratlanul, de megkaptam egy egész életen át cipelem,hát amit még anyukámmal művel mai napig,nem is részletezem. Lényeg a lényeg hogy teljesen be van csavarodva, gyógyszer és alkoholfüggő, el van borulva az elméje, az orvosok mégis sorra lepattintják...de majd ha kiírtja az egész családot akkor meg mindenki siránkozik?hogy is van ez?
2012. máj. 2. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom régen volt kényszerelvonó.Sok esetben nagyon jó lenne ha még létezne.Sok embert és családot tett és még tenni fog tönkre az alkohol.
2012. máj. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát sajnos igy van ahogy leirtad, és nincs rá általános megoldás, bárcsak lenne. hány éves vagy? nemtuod kihozni anyukádat abból a környezetből? nem hiszem hogy bármit is lehetne kezdeni már apukáddal
2012. máj. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ilyen esetekben csak a válás marad.Megadtad neki a lehetőséget a segítségre így tiszte lehet a lelkiismereted.El kell válni az alkoholistától.10-ből kettő amelyik megjavul végleg.
2012. máj. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
18 leszek, ha tudnám menteném gondolhatod...Igen válás lesz. Csak az idegesít,hogy egy ember önző szemétsége,tönkretesz még két embert. Adok neki még kb. 3 évet amíg eléldegél valahogy,aztán meghal,és neki vége;de mivelünk mi lesz? Teljesen ki vagyunk készülve, nincs aki segítsen, nekünk kell elmenekülni az otthonunkból. Az az igazán szánalmas hogy egy közösségi oldalra kell leírnom mindezt(komolyan szégyenlem az arcom), mert ugyebár az emberek inkább befogják a fülüket...de ha megvan a baj akkor mindenki főokos.
2012. máj. 2. 20:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnos az alkoholistáknak is vannak jogaik, sőt un."emberi méltóságuk".Amíg ilyen hülye törvények vannak Magyarországon, addig sok család fog szenvedni.Például mikor részegen tör-zúz,meg üti veri a családot,a rendőr megkéri a bántalmazottakat,ha tudnak húzódjanak meg valahol míg ki nem józanodik.Nehogy még aznap vagy éjjel visszakeljen jönniük.Tehát ha nem akarod,hogy bántalmazzanak te menekülj míg ő ha kitombolta magát nyugodtan részegen döglik(nem tudok rá szebb megfogalmazást).Sajnos volt benne részem.Egyszerűen még az alkohol szót is rühellem kimondani.A pláne az egészben,hogyha összefognának a családtagok ellene és jól helyben hagynák őket,jól megbüntetnék.Hol itt az igazságszolgáltatás?Fel kéne az ilyeneket venni videóra,aztán bezárni alkohol meg gyógyszer nélkül és hetekig csak a "saját műsorukat nézetni hallgattatni velük.
2012. máj. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. biztos,hogy nagyon sok ember dugja homokba a fejét ,meg az "olyan rendesnek látszik" duma,csak nem ők élnek vele.
2012. máj. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mennyire igaz! sajnos...Egyszerűen nem tudom feldolgozni ezt az egészet,és nem is fogom tudni...
2012. máj. 2. 21:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak,hidd el,próbáljatok új életet kezdeni,ha dolgozol majd segítsétek egymást anyukáddal.Biztos,hogy belőled, egy becsületes,karakán fiatalember lesz.Ne hagyd magad tönkretenni, a lelki sérüléseket,megalázásokat nem lehet elfelejteni, de még előtted az élet.Bízz benne,hogy hamarosan jobb lesz.Ez az önpusztító, nem emberszámba vehető lény pedig hamarosan már csak saját magával harcol,ha megéri.Őszinte gyűlöletet érzek az ilyen emberek iránt,hosszú keserves szenvedést kívánnák neki, de csak akkor ha már teljesen magára maradt és nem mérgezi a környezetét.
2012. máj. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj neki,hogy elválnak.Van,aki együtt öregszik meg az alkoholista férjével.Az én családom is sajnos ilyen.De anyám nem akar válni és szerintem nem is fog.Amúgy az ilyeneket benyomnám egy kényszerelvonóra.Drogosoknak állítólag van ilyen,kár,hogy az alkoholistáknak nincs.Undorító,szemét faj.Az biztos,hogy nálam az alkohol kizáró ok lesz,nem kell olyan barát és olyan férj sem,aki iszik,sőt,ismerősök sem kellenek,akik ilyenek.Én sem iszok.
2012. máj. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a hozzászólásotok!
2012. máj. 3. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!