Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félni a párodtól, jó ez egy...

Félni a párodtól, jó ez egy kapcsolatban? Én pl félek a feleségemtől, mert ha akar, nagyon sokat tud nekem ártani.

Figyelt kérdés
Ugyanakkor ő egyáltalán nem fél tőlem, mert pontosan tudja, hogy a nevelésem és az életem megakadályoz abban, hogy kezet emeljek rá. Tehát teljesen kiszolgáltatott vagyok.
2010. nov. 3. 11:58
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
64%
Ez vicc ugye?
2010. nov. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbántani,de az régen rossz egy kapcsolatban ha nem egyenlő felekként kezelitek egymást, vagy ha valamelyikőtök elnyomja illetve megfélemlíti a másikat. Ezt meg kellene beszélni, mert hosszú távon nagyon le fogja amortizálni a kapcsolatot.
2010. nov. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
97%
szent isten!
2010. nov. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
84%
Csak nem azt akarod mondani, hogy ver a feleséged???
2010. nov. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
76%

Jajjj, de sajnállak! :)

Nézd, aki hagyja magát kihasználni, az megérdemli, hogy kihasználják. Meg kell húzni a határaidat. Legyen bármilyen kapcsolat (akár házasság is), ez a legnehezebb benne, hagyd is érvényesülni a másikat, de önmagadat se szorítsd háttérbe. Ha ez meg tudod csinálni, működik a kapcsolat, ha nem tudod megcsinálni (és te láthatóan nem tudod), nem működik. Ennyi a titok.


A kérdésre a válasz: nem jó, mert ahol félelem van, ott nincs szeretet. A félelem függést jelent. Ha függsz valakitől, az semmiképp sem jó.

2010. nov. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Miért lenne vicc? Minden családban, minden házasságban vannak olyan dolgok, amit mindenki tud, csak az éppen illetékes nem. Igenis vannak dolgok, amiről nem akarom, hogy a bővebb családom tudjon, viszont semmivel sem tudom a feleségem hallgatását kikényszeríteni, ha éppen beszélni akarna, mert ütni, ugye nem ütök, más eszköz pedig nem létezik egy 20 éves házasságban már.
2010. nov. 3. 12:04
 7/45 A kérdező kommentje:

"Csak nem azt akarod mondani, hogy ver a feleséged???"


Dehogy ver, bár éppen megtehetné, mert nagyobb és én ugye nem üthetek vissza.

2010. nov. 3. 12:06
 8/45 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor el sem tudom képzelni, mit tart titeket össze...
2010. nov. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%
Akkor netán félsz vele szakítani is? Na nem a nőket akarom leszólni, mert én is nő vagyok, de ez általában fordított esetben szokott előfordulni. De ez nem fizikai bántalmazás, értem én, hanem zsarolás és fenyegetés. Ha ezek mellé nem is szereted váljatok el, vagy beszéld meg vele, hogy ez nem házasság amit ő művel meg emberileg sem egy dicséretes tulajdonság megfélemlíteni a másikat. Szereted még?
2010. nov. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen akkor te vagy "ludas" valamiben, ha ennyire nem akarod, hogy beszéljen az asszony. Le lehet pontozni, de nekem ez jött le.
2010. nov. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!