Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá h kiengedjen?...

Hogyan vegyem rá h kiengedjen? Anyám ma elengedett le a városba barátnöimmel és az van h le akanánk menni az egyik bnömmel a varosba holnapután . Valami mentőötlet kéne nemhiszem h elenged .

Figyelt kérdés
kisebb zűrjeim voltak ugy kb. fél éve azota nem bizik meg vmi nagyon bennem, es nemhiszem h elengedne majdnem egymás után, de amugy elég keveset járok ki
2011. aug. 15. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát "lemenés" helyett inkább használd ki a szünet utolsó perceit: olvasd át a nyelvtankönyvet.
2011. aug. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Milyen messze? Hány éves vagy? Milyen zűrjeid voltak?
2011. aug. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

elsönek: nemtanulok már magyart

L/15

hat nincs messze ... 2 falu van közte ... 15-20km.

kisebb zürök csak ... elkaptak cigizessel ... majdnem rontottam egy jegyet magaviseletböl ... meg nem megfelelő fiúval jártam , aztán ugy tudta anyám h szakitottam vele ... 3 hónapra rá meg megtudta h mégse ... azóta full semmit nemcsinálok...

2011. aug. 15. 22:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor kislányom, legközelebb nem kell össze-vissza hazudozni a szülőknek, mert a gondolatoddal ellentétben, a felnőttek nem teljesen hülyék
2011. aug. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
most mondom h az ienek mint utolsó kimeljenek ... privát ügy h hazudok ... megin más h ötletet kerek
2011. aug. 15. 22:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Anyukádnak hazudni és 15 évesen cigizésen kapni az kisebb zűr?
2011. aug. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
akk meg 14 voltam ... es nalunk a bandaba ma ez nemnagy cucc
2011. aug. 15. 23:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja, ha 14 voltál akkor tárgytalan, akkor azok nem számítanak "zűrnek".

És a bandád 20-30 év múlva is melletted lesz, és számíthatsz rá?

Ne tedd azt, amit anyukád mond, az förtelmes nagy bűn lenne egy banda szemében.

2011. aug. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hagyjad, az ilyen kis tizenéves hülyekislányok nem értik, mit mondasz. Az a lényeg h a bandának bejöjjön, mert akkor ő valaki lesz. És nyilván később ebből fog megélni, nem abból, hogy tnul valamit...
2011. aug. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!