Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » FONTOS! Vettem a tally weijl-b...

FONTOS! Vettem a tally weijl-ben egy szoknyát ami nem volt leárazva de így otthon már nem tetszik annyira. Tegnap vettem szombaton vinném is vissza. Pénzvisszafizetés lesz vagy le kell vásárolnom?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 12:52
1 2
 1/15 Amita válasza:

8 napon belül, blokk megléte ellenében pénzvisszatérítés.

(de le is vásárolhatod)

2011. aug. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
amikor én tavaly a sarumat vittem vissza le kellett vásárolnom :)
2011. aug. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm.A saru vétele 8 napon túl volt?
2011. aug. 7. 14:01
 4/15 anonim ***** válasza:
Szia! Tudsz képet mutatni? Ha tetszik, akkor megvenném :DD
2011. aug. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mármint ugy van h én most szombaton vettem jövő szombaton vinném vissza.Neked mennyi idő telet el kb a megvásrlás és a visszavitel között.8 napnnál több?
2011. aug. 7. 14:03
 6/15 A kérdező kommentje:
Szia.Nagyon sajnálom ,de már egyszer volt iylen netes vásárlásom és ott elég nagy összeget buktam mert átvertek és lehet ,hogy te nem avgy ilyen de félek és nem akarok megint bukni rajta.Bocsii:SS
2011. aug. 7. 14:12
 7/15 A kérdező kommentje:
Vagy várj...elviszem szombaton a tally-ba ha visszaadják a pénzt akk viszsakérem a pénzt ..ha meg azt mondják vásároljam le akk meg eladom neked ha tetszik.így megfelel?
2011. aug. 7. 14:23
 8/15 anonim ***** válasza:
Pénzt tuti nem kapsz vissza, sőt mivel akciós lehet semmiféle csere sem lehet.... De max cserélheted másra.
2011. aug. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ja nem volt leárazva. Akkor is levásárlás.... pénzt amúgy sem kötelesek visszaadni, az is kedves gesztus hogy visszaviheted mert az hogy neked mégsem tetszik, az a te problémád, nem az áruval van gond...
2011. aug. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jó köszi.De már te is próbáltad?Vagy csak tipp.Elvileg ez kereskedő függő.
2011. aug. 7. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!