Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan van olyan h vki még...

Komolyan van olyan h vki még tizen akárhány év után is pillangókat érez a gyomrában a párjától?

Figyelt kérdés
igaz én soha sem éreztem pillangót, habár voltam már őrülten szerelmes és most is az vagyok már egy éve, érzek dolgokat de ezt a pillangósdit meg remegő lábak stb nem értem. na de a kérdésem h valaki tényleg ezt érzi évtizedekig? Mert én ezt nehezen tudom elhinni h vki 15 év után is olyan lángolóan szeressen h minden öleléstől majdnemhogy összeomoljon az immunrendszere...Nem irigységből, a szüleimen is látom h 25 év után is odavannak egymásért, de nem a klasszikus értelemben vett "szerelmesek" hanem két ember aki nagyon szereti egymást de már nem pironkodik stb...
2012. máj. 3. 19:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
40%
Ez hülyeség,aki ilyent mond annál álmodik a nyomor
2012. máj. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

nem szeretnék senkit megsérteni, de ez a hozzászólás gondolkodtatott el:

"De 12 éve boldog kapcsolatban élünk.Még ennyi év után is irulok-pirulok ha átölel,ha megcsókol akkor ezer pillangó repked a gyomromban."

2012. máj. 3. 19:52
 3/25 anonim ***** válasza:
Elsőre nekem is az jutott eszembe, ami neked. de második olvasásra úgy is lehet érteni, hogy az az érzés egyszerűen a boldogság. szerintem nem lehet ilyen hosszú időn át így érezni. ha valakinek mégis megy, az jó neki, de szerintem ez nem feltétele a boldogságnak. és az a cél, nem a pillangók. legalábbis én így gondolom.
2012. máj. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
elképzelhető, hogy vannak ilyen örökké tartó szerelmek :)) szerintem ez nagyon aranyos :))
2012. máj. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%

Feltételezem,hogy engem idéztél.Ugyanis nemrég válaszoltam egy kérdésre és én írtam,hogy 12 év kapcsolat után is elpirulok ha a párom udvarol,és kis pillangók repkednek a gyomromban ha megcsókol.

Kérdezem én.Miért nem lehet elképzelni,hogy vannak akik 10-15 év után is szerelmesek egymásba??

Mi együtt élünk,és ugyanolyan szerelmesek vagyunk mint az elején.

Még ma is ha hazatelefonál,hogy készüljek mert vacsorázni megyünk,akkor olyan izgatott vagyok mintha első randira mennék.karácsonykor úgy készülünk az ünnepekre mintha első karácsonyunk lenne.Ha megyünk valahová mindig fogja a kezem,és mindig figyelmes.A páromnak nem kell valentin nap.Ha olyanja van akkor meglep egy szál virággal vagy csokival.12 év alatt voltunk már padlón, voltunk jómódúak is.De jóban-rosszban mindig kitartottunk egymás mellett.Néha úgy érzem,hogy a párom nélkül nem is tudnák már meglenni.

Szóval akármennyire hihetetlen van ilyen,és örülök,hogy én részese vagyok egy ilyenek..

2012. máj. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%
Az angolszászok között biztosan van. De a magyar nyelv nem ismeri ezt a kifejezést.
2012. máj. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
34%
hát hogyha megtalálod az igazit,akkor majd megérted...persze ezt nem a kapcsolat elején fogod megtudni, hogy ki az igazi, hanem idő multán majd rájössz hogy mit is jelent ez a ,,pillangó" érzés...
2012. máj. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%
Barcsak majd egyszer en is reszese lennek majd egy ilyen kapcsolatnak.. :) 29/F
2012. máj. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vannak olyan szerencsések akik olyan társ mellett élnek akiket szívből szeretnek életük végéig.Ritka de vannak.

A nővéremék is ilyenek.A nővérem 41 éves.20 éve él boldog házasságban a férjével,és még ma is úgy turbékolnak mint a galambok.Néha annyira csak a maguk szerelme van a képben,hogy a külvilág meg is szűnik számukra..Néha én is csak csodálkozom,hogy mennyire tiszta,mennyire erős az érzelmük,de tényleg szerelmesek. A sógorom minden évben hatalmas virág költeményekkel köszönti a nővéremet a házassági évfordulójukon,és mindig megjegyzi,hogy ha tehetné újra és újra elvenné feleségül..A nővérem mindig azt mondja,hogy őrülten szerelmes..Megmondom őszintén,hogy én is szeretem a nővéremet,örülök a boldogságának,de irigylem is egy kicsit..Én egy f&kalapot fogtam ki,de hál istenek már meg is szabadultam tőle.

38/N

2012. máj. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
86%

Tudod, mi 24 éve élünk együtt, de amikor rámnéz, akkor úgy érzem, oda kell mennem hozzá, megcsókolni, és rendszerint kedvem támad a folytatásra is. Ha tudom, hogy felhiv telefononon, akkor alig várom a hivást, legalább annyira izgatott vagyok, mint ezelött 25 éve.

A gyerekeim is sokszor megjegyzik, hogy hogy lehetünk ennyi idö után még ennyire szerelmesek egymásba.


Van ilyen, csak akik nem képesek ilyen érzelmekre, azok egyböl cinikus megjegyzéseket tesznek.

2012. máj. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!