Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan van olyan h vki még...

Komolyan van olyan h vki még tizen akárhány év után is pillangókat érez a gyomrában a párjától?

Figyelt kérdés
igaz én soha sem éreztem pillangót, habár voltam már őrülten szerelmes és most is az vagyok már egy éve, érzek dolgokat de ezt a pillangósdit meg remegő lábak stb nem értem. na de a kérdésem h valaki tényleg ezt érzi évtizedekig? Mert én ezt nehezen tudom elhinni h vki 15 év után is olyan lángolóan szeressen h minden öleléstől majdnemhogy összeomoljon az immunrendszere...Nem irigységből, a szüleimen is látom h 25 év után is odavannak egymásért, de nem a klasszikus értelemben vett "szerelmesek" hanem két ember aki nagyon szereti egymást de már nem pironkodik stb...
2012. máj. 3. 19:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
16%

olyanoknál biztos ez van, akiknek életük sem lenne a párjuk nélkül, tehát folyamatosan függnek érzelmileg tőle, amitől egy-két ölelésnek is úgy örülnek, mert csak ez nyugtatja meg őket, hogy nem hagyják el.


a másik oldalról, örök szerelem, ilyesmi nem tudok írni, hogy létezik e.

ez is gyanús, hogy csak oda, de nem vissza...


ha valódi FELEségről van szó, tehát pont az van meg a nőben, ami a férfinak kell és fordítva, akkor ez évezredeken át működhetne, viszont az ember meg időközben változik...


szóval sehogy nem tudok nagyesélyes igen válaszhoz kilyukadni

2012. máj. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
9%
Nagyon ritkán előfordulhat, bár érdekelne annak az embernek a hormon rendszere, mert, ezt már nem is emlékszem, de talán 3 évig tartja fenn a szervezet, hogy meg legyen a szaporodás.
2012. máj. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
a szüleim is mint írtam odavannak egymásért. De egyszer kérdeztem apukámat, mondta h már nem szerelmes úgy. De mivel minden összeköti őket és szeretik egymást még így is boldogok, de nincs meg a kezdeti mindentelsöprő szerelem.
2012. máj. 3. 20:16
 14/25 anonim ***** válasza:
90%
Persze hogy nincs meg, hivatalosan szerelemnek a rózsaszín ködöt nevezik a kapcsolat elején, az elmúlik mindig, de pl amit én se hittem volna van olyan pillanat az évek közt mikor valamiért újra beleszeretek a páromba, nem tudom elmagyarázni, egy mozdulat egy csók és feljönnek a régi emlékek az elejéről és gyomorgörcsöm lesz utána ,akár több hétig is izgulok mielőtt hazaérünk munkából,meg ilyesmi, pedig együtt lakunk.
2012. máj. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

ma 20:15

Na ilyen butaságot is ritkán olvasni,hogy 3 évig tart a boldogsághormon a szaporodás miatt..Jót nevettem..

Sokan vannak akik 5-10-15 év után is boldogok,szerelmesek.

A kérdező szülei csak megbecsülik egymást és az elmúlt éveket,de ők már nem szerelmesek.Én is így vagyok vele. Becsülőm,tisztelem,szeretem a férjem,de már régen nem szerelem ez.De semmi pénzért nem mondanék le erről a biztonságról,szeretetről.Néha jó lenne újra szerelmesnek lenni.Sajnos én azok közé tartozom akiknek nem adatott meg az nagy szerelem..De jó olvasni olyan történeteket amik erről szólnak..

Csak megjegyzem a nagypapám 96 éves,és ma is imádja a mamámat,és ma is kéz a kézben sétálnak,bújnak össze..(17 gyermekük van/volt)Sajnálom,hogy én ezt a fajta boldogságot nem találtam meg mint a nagyszüleim.

2012. máj. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
24%
Bocsi, olvass utána utolsó.
2012. máj. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
16%

Szóval, mivel sokan leszólják azt, amit írok, itt egy elég hiteles forrás, ráadásul eléggé hétköznapi nyelven.

Tehát, akit érdekel, hogy miért lesz az ember szerelmes, nők, férfiak, hogy működnek, a szervezetünk, hogy működtet minket ilyen téren, annak ajánlom. Nem kell a szerelemnek is misztikus dolognak megmaradni, nem árt, ha az ember tisztában van ezzel is, mint, pl azzal, hogy a belső szervei mire jók.


[link]


Jó lenne utána olvasni dolgoknak, mielőtt a másikat lehurrogjuk. A 3 évre nem emlékszem pontosan, de a nagy mámor, a rózsaszín köd a szaporodás miatt van (hisz mi másért lenne a szerelem?!), nem biztos, hogy 3 évet írtak, lehet kevesebb volt, passz. És nem boldogság hormon, az más(abb) tészta.

2012. máj. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
49%

Én hiszek az örök szerelemben.Ha nem lenne akkor sem az írók,költők,festők,és a többi művészek nem tudnának annyira szépen írni,ábrázolni őket.

Ha az ember elolvassa a Rómeó és Júliát,elhiszi,hogy van ilyen szerelem ahol akár meg is halnánk a másikért.

Ha látom Rodin: A csók című szobrát akkor elhiszem,hogy van ilyen erős érzelem ahol egy csók ábrázolása ilyen erős hatást vált ki az emberből.Vagy ott van Erich Segal: Love Story története(film 1970) Az ember elhiszi,hogy van ilyen örök szerelem.Ha nem létezne,nem lenne értelme említeni.

2012. máj. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

"Nagyon ritkán előfordulhat, bár érdekelne annak az embernek a hormon rendszere, mert, ezt már nem is emlékszem, de talán 3 évig tartja fenn a szervezet, hogy meg legyen a szaporodás.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad."

- és aki nem szaporodik 3 év alatt, az kihal...:)

ilyenkor nem sajnálom, hogy nem dolgozom biológia tanárként!


A kérdésre: Biztos van ilyen, de még a környezetemben senki nem számolt be erről, sajnos! Pedig akkor tuti kifaggatnám az életükről!

2012. máj. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Tényleg hormonok irányítják, és tényleg elmúlik 3, max 4 év alatt. Utána is lehet viszont szeretni a másikat,és boldognak lenni vele. Meg persze lehet utálni vagy unni is... Az, hogy örülök neki, szeretem, tisztelem,fontos nekem, jó esetben megmarad, a szerelem nem. (Nem is számolt még be ilyenről nekem senki, a költők pedig a be nem teljesült szerelmekről áradoznak évtizedekig, nem a feleségükről.)
2012. máj. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!