Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Illik a párommal maradnom,...

Illik a párommal maradnom, vagy nyugodtan hazautazhatok?

Figyelt kérdés
Anyák napjára gondoltam, hogy hazaugrom Édesanyámhoz, de akkor teljesen egyedül maradna a párom. Velem jönni nem akar, pedig hívtam. Csúnya dolog, hogy egyedül hagyom hétvégére?

2012. máj. 3. 20:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
dehogy:)menj nyugodtan!
2012. máj. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
mert tehetném azt, hogy nem péntek este megyek, csak szombaton indulok például.
2012. máj. 3. 20:08
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
küld el bulizni:D Ő miért nem megy? Szerintem menj haza nyugodtan
2012. máj. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem csúnya dolog. Anyák napján, ha el tudsz menni anyukádhoz, menj! Ez az ő napja. A párod kibírja, menjen ő is az anyukájához.
2012. máj. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%

anno én is hezitáltam ilyesmiken

amikor megtapasztaltam, hogy velem szemben senki nem hezitál ilyesmin..

mindig első TE légy önmagadnak, soha ne más

ahogy TE akarod,úgy utazz el!

2012. máj. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
menne, ha tudna
2012. máj. 3. 20:10
 7/22 A kérdező kommentje:
de azért ez rossz dolog, hogy mindenki magával foglalkozik és mások is ezt sulykolják belénk, hogy légy önző másokkal szemben, vasárnap otthon lennék
2012. máj. 3. 20:11
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már egy felnőtt ember ne tudja egyedül feltalálni magát két napig!
2012. máj. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
nem hiszem h önző. Úgysem árt egy kapcsolatban ha van midnenkinek kis saját ideje is. Szerintem nem fog elveszni, feltalálja magát. Élvezd ki míg van anyukád, nem lehet a párod miatt mindenkit elhanyagolni. És mivel mindig vele vagy, az anyukáddal meg gondolom keveset, ezért szerintem ez nem is kérdés h menj
2012. máj. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%
Senkinek sem tűnik fel, hogy a csávó nem akar a csajjal lenni, de a csajnak fontosabb ez a balf@sz csóka, mint a saját anyja? Hogy vagytok ti ketten bekötve?!
2012. máj. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!