Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzam fel a szerelm...

Hogyan dolgozzam fel a szerelmem halálát? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Volt egy srác, aki már egy éve nagyon tetszett nekem, de volt barátnője. Pár hete szakítottak és ezután nagy nehezen elhatároztam, hogy odaállok elé és elmondom mit érzek. Mikor kerestem a suliba, mondták az osztálytársai, hogy pont most ment el. Nagyon rossz, volt, hogy végre elszántam magam és mégsem sikerült. Aztán egyszer csak mentőszirénára lettünk figyelmesek. Már akkor éreztem, hogy valami baj van. 10-15 perc múlva jött is a hír, hogy meghalt autóbalesetben. Soha nem éreztem még ekkora fájdalmat. Szó szerint sokkot kaptam. Azóta is csak sírok, egyszerűen nem tudom abbahagyni..

Még egyszer sem éreztem így egy fiú iránt. Úgy éreztem, hogy ő a nagy Ő. De mégsem lehettem vele egy percet sem..


2012. máj. 4. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Szia!


Részvétem! Az én Barátnőm szintén autóbalesetben halt meg, de Ő "már" 2 éve. Azóta sem bírom elfogadni és szerintem nem is fogom tudni soha. Sajnos tanácsot nem tudok adni, csak annyit, hogy légy erős! Nekem is az segít csak. Meg a hit!

2012. máj. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Ha ő lett volna a nagy ő, nem halt volna meg. Te úgy voltál odáig érte, hogy 1 percet nem töltöttetek együtt. Persze nagyon szomorú, ami történt, de ne ringasd magad abba a tévképzetbe, hogy ő lett volna számodra az igazi, az a férfi akivel összeházasodsz meg gyereket vállaltok. Kb nem is ismerted, plátói szerelem volt ez csupán. Úgyhogy most ezt ne úgy éld meg, mintha kb a férjedet veszítetted volna el. Ébredj fel, semmi sem volt köztetek! Ne vonulj emiatt az eset miatt zárdába, mondván meghalt a számodra tökéletes férfi! Gyászold, persze hisz ismerted és szörnyű ami vele történt, de ennél nem több. Nem volt köztetek semmi sem.
2012. máj. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%
biztos szörnyű szembesülni a halállal mint olyan, de neked nem a szerelmed halt meg, hanem egy kedves ismerős, nem több. magára a szóra nézve is degradáló, hogy így használod. majd rájössz...
2012. máj. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!