Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak ha megkérdezik a...

Mit mondjak ha megkérdezik a suliba?

Figyelt kérdés
Ma nem voltam suliba,mert reggelre belázasodtam.Jöttek az unokatestvéreim és járkáltam vele a suli körül és az egyik osztálytársam azt mondta, hogy nem is vagyok beteg.

2012. máj. 4. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Vigyél igazolást.
2012. máj. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy lázas voltál, de délutánra szerencsére jobban lettél egy kicsit és kimentél levegőzni. És ezzel még csak nem is hazudnál. Ha meg ezt valaki nem érti meg (tudom, miről beszélsz, én mindig csak reggel vagyok rosszul és lázas, de délutánra valahogy már semmi bajom, aztán másnap reggel kezdődik az egész elölről), akkor az menjen a csába.
2012. máj. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) Igen én is dél utánra jobban vagyok :)
2012. máj. 4. 16:51
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Aki reggel lázas, az ne levegőzzön az iskola körül (sem) délután, hanem pihenjen. Tök jogos, amit az osztálytársad mondott, mégha nincs is igaza.
2012. máj. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Orvoshoz mentél, vagy onnan jöttél. Elég hihető?
2012. máj. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
orvoshoz,gyógyszertárba stb mentél. Amugy meg senkinek semmi köze hozzá. Legyen igazolás és kész.
2012. máj. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
5-6-os válasz akkor hihető, ha rendelő vagy a gyógyszertár az iskola mellett van. Különben mit keresne ott az unokatesójával sétálgatva?
2012. máj. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként az unokatesómnak megmutattam a várost,mert most volt itt először....
2012. máj. 4. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!