Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit mondjak, ha megkérdezik...

Mit mondjak, ha megkérdezik az állásinterjún, hogy miért akarok ott dolgozni?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, egy olyan fiús állásra jelentkezek. Nincs hozzá szakmai tapasztalatom. Nem is érdekel a munka, agy nem kell hozzá, de jó pénz. Kell az állás. Valahogy azért csak ki kellene fényezni magam, hogy miért pont én lennék a jó választás. Valami jó tipp? Komoly válaszokat várok. Előre is köszi.
2011. szept. 6. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
mondd azt, hogy jó az állóképességed, szereted az ilyesfajta munkákat, hozzád közel állnak az ilyen dolgok, mindig is fiús voltál(ha ez illik rád), stb... Nem vetsz meg semmilyen munkát, a pénz pedig mindig jól jön...
2011. szept. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hazudd, hogy nagyon érdekel a téma..
2011. szept. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
végül mit mondtál? :D
2011. szept. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még semmit. Azt mondták október, novemberben lesz üresedés. De azt fogom mondani, h azért válasszonak engem (sok más erős férfival szemben) mert az lenne a legjobb mindkét fél számára. Én kapnék egy olyan állást, ami megbizható,számomra megfelelő, és ahol jó a munkamorál... ők pedig kapnak egy kitartó, talpraesett, megbizható munkást. :) Szerinted jó lesz igy? :)
2011. szept. 29. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!