Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném meglepni a páromat...

Szeretném meglepni a páromat egy finom vacsorával? Tippek?

Figyelt kérdés

Mielőtt kapnám a fejmosást, hogy nő létemre nem tudok ennyit kitalálni stb. stb., nem vagyok 35 éves háziasszony.:) A főzőtudományom nem a szendvicsben merül ki, de azért túl bonyolultak sem jöhetnek szóba sajnos.

Valami egytálételre gondoltam(hús, esetleg saláta, de nem is rántott hús, hanem egy kicsit különlegesebb, összepakolósabb étel). És mivel nincs saját keresetem, 10 ezer ftos étel sem jöhet szóba.:)

Tudnátok tippeket adni?


L


2012. máj. 4. 21:11
1 2
 11/13 anonim válasza:

Tegnap ezt főztem a páromnak:

[link]


Ritkán szoktam főzni, mivel rokonoknál lakok albérletben, de ez nagyon egyszerű és nagyon finom lett, nem is számítottam ilyen sikerre. A rizs helyett én salátával tálaltam.

Desszertnek amerikai palacsintát sütöttem, plusz egy kis banán, csoki és tejszínhab.

2012. máj. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11. Válaszoló Ez nagyon jónak tünik, máris elmenttem...
2012. máj. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

[link]

Nagyon egyszerű elkészíteni, mutatós és persze finom is. Tökéletes választás, ha nem vagy túl gyakorlott a konyhában.

2012. máj. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!