Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csalja meg általában...

Miért csalja meg általában minden férfi meg a feleségét kb 10 házasság/együttélés után? Mostanában nagyon sok emberrel beszélgetek és mind 10-12 de max 15 éven belül megcsalja a párját. Miért?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 16:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Biztos mert megunják egymást.
2010. jún. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem azért egy nincs így.. Embertől függ, most te pont olyanokba botlottál. Egyébként meg a nők ugyanúgy megcsalják a párjukat. Sokszor az ok az újdonságra vágyakozás, ill. a jó érzés, hogy még mindig kell valakinek.
2010. jún. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
A 16:40-es választ akár én írtam volna. Szóról szóra ugyanez a véleményem nekem is.
2010. jún. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
Ez nem igaz.A papám már 38 éve él eggyütt a mamámal és egyszer sem csalták meg egymást!
2010. jún. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
38%
Hát azért általában a pasikra jellemző...
2010. jún. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
46%
Ha nem jól érzed magad abban a kapcsolatban egyértelmű, hogy máshol keresed a boldogságod. A félrelépés okai túl világosak, ha nem jó a szex megkapod máshol, akár k*rvánál is, ha nem vagy szerelmes... azt, vagy ahhoz hasonló is vár rád még máshol. Alapjában véve azért csalja meg az egyik fél a másikat, mert valami már nem jó, nem működik, vagy csak nem kapja meg a párjától azt amire vágyik. Szerintem 17/L
2010. jún. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
50%
vagy inkább a nőkre
2010. jún. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Na jó de akkor mért nem vállik el és keres egy olyat akivel jól érzi magát?Minek szenved mindenki?
2010. jún. 20. 16:50
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

Szüleim több évtizede élnek együtt mindenfajta gond nélkül. A többi házasság ugyanúgy rendben működik.


Amúgy érdekes ez a nemi diszkrimináció, a nők ugyanúgy megcsalják a párjukat. Nem véletlen, hogy válásoknál rendszeresen kiderül, hogy a két-három gyermek közül egy nem a hivatalos papáé... Csak mi nők ügyesebbek vagyunk talán.

2010. jún. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%

16:53 - Mármint az első mondatomat a családomra értettem:)


A kérdésedre válaszolva, hááááát, nem is tudom... Talán az izgalom keresése, az unalom. Beköszöntenek a mindennapok, a munka és a gyerek rengeteg teendőt és gondot okoz, csak egymást idegesíti a házaspár, aztán valaki máshol vezeti le a feszültséget.


Vagy az illető rosszul választott.

2010. jún. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!