Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha úgy érzem szeretnék...

Néha úgy érzem szeretnék családot, gyerekeket, de ha nincs hozzájuk türelmem mindig?

Figyelt kérdés

Szeretem a gyerekeket, szeretnék is, akár már hamarosan. De van hogy áthozza az egyik ismerősünk a 6 éves kisfiát, hogy vigyázzak rá, és ez a fiú teljesen kikészíti az idegeimet, alig várom hogy hazavigyék. Nagyon akaratos, eleven, mindig az legyen amit ő akar, nem érti meg ha azt mondom hogy NEM stb. Akkor még nem vagyok rá készen hogy gyerekem legyen?


23 éves vagyok


2012. máj. 5. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy azt a kisfiút nagyon félre nevelték! Ekkora gyereknek már érteni kellene a NEM szót!

Ha lesz majd saját gyereked,azt ne kényeztesd el.

2012. máj. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is ennyi vagyok mint te,és már én is meg akarok állapodni,családot akarok alapítani,csak sajnos a korombeli lányok nem szeretnék még.....

Egyébként szerintem a srác szimplán neveletlen lehet.

Nővérem az élő példa.17-18éves korában is minden kisgyerekkel elvolt ha kellett,szeretett is velük lenni.Viszont volt 1-2 neveletlen,akivel semmit nem tudott kezdeni.Egyszer a rokonai vitték hozzájuk a kisgyereket is,akkor szólt a szülőknek,hogy mostmár elég,mert nem minden szinten kéne otthon éreznie magát.....

2012. máj. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Na igen, tényleg lehet az ő nevelése a rossz.

Pl van egy kiskutyám. Ez a fiú mindig a kutyámat bsztatja. A kutya nincs ehhez hozzászokva, de ő a nyakára akar ülni, szalad visítva a kutya után (de tényleg úgy üvölt mint egy állat) a kutya meg szalad előle, és látom rajta hogy fél a gyerektől. Akkor elcsuktam a kutyát az egyik szobába ahol a kosara van hogy hagyja már békén. Oké, eltelik 5 perc "megnézem a kutyust" mondom ne nézd meg mert alszik "Deeee csak résnyire nyitom ki az ajtót nem fog felkelni" aztán kinyitotta és kiengedte. Aztán a kutyát kicsuktam az udvarra, erre az volt a szórakozása hogy egyik ajtón ki, másikon be hogy éppen mit csinál a kutya (2 ajtó is van) ŐRÜLET pedig nekik is van 2 kutya, dehát az enyém érdekesebb.

2012. máj. 5. 21:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem természetes, hogy elevenek a kisgyerekek. De meg lehet velük találni a hangot, csak akarni kell.(bár ez csak az én véleményem pár rokonomnak a gyerekeiről,akik általában nagy rosszaságok hírében állnak) Nyílván nem játszhat el magában 2óránát.Esetleg próbálhatsz vele játszani,mesét nézni,képes könyveket,újságokat mutatni.
2012. máj. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy olyan gyerek, aki nem a te nevelésed, mindig "macerásabb".

két unokatesóm van, testvéri a viszony. Az egyikük olyasmi elvek szerint neveli a gyerekét, ami nagyon közel áll az én szemléletemhez - ott nagyon jól kijövök a gyerekkel,a másiknál ellenkezőleg.

2012. máj. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ugyanúgy féltem tőle, mint Te. De hidd el, a saját az más. Engem idegesítenek a gyerekek, a sajátom nem (1 éves).

Ha másé bőg mondjuk nyilvános helyen, kikészít. Ha az enyém, akkor milyen aranyosan sikongat. :D :D

Jó, azt is fontosnak tartom, hogy én figyelek más emberekre, ezért nem hagyom úgy viselkedni, hogy az másokat zavarjon. A nevelés szerintem nagyon fontos, de sokkal toleránsabb vagyok a sajátommal, mint egy másik gyerekkel.

2012. máj. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!