Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha meglátok egy fiatal anyukát...

Ha meglátok egy fiatal anyukát a férjével, és a gyerekével az jut eszembe de jó nekik. Más is van így vele?

Figyelt kérdés
Pl a szomszédunkban lakik egy fiatal házaspár. Az anyuka most 24 éves, a kislányuk 2 éves, a férj 35. A lány 19 volt mikor összejöttek, 22 mikor szült. Amolyan cicababa volt mindig: hosszú szőke haj, műcici, magamutogató ruhák, de mindig nagyon vágyott gyerekre, most is ilyen nőcis, de imádja a kislányt (őt is nőcisen öltözteti) meg már tervezik a következő gyereket, jó anya. És olyan helyesek együtt ahol elmennek sétálni, szeretik egymást, boldogok, és egy kis irigységet érzek...23 éves vagyok.
2012. máj. 6. 13:20
1 2 3 4
 21/39 kriszti78dk válasza:
71%
Néha igen.34 vagyok,már kifutottam az időből,mondják is nekem.
2012. máj. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
69%
meg ne ,hogy már azt a kemény 12.000ft-ot sajnáljuk....most komolyan normálisak az emberek?azt hiszik ,ebből el lehet tartani egy gyereket (max 5napig)
2012. máj. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
40%
34 évesen nincs kifutva az ember az időből.Csak a maradi konzervatív emberek mondják , 45 után tényleg kifut az időből de egy 30x éves ember még szülhet.
2012. máj. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
42%
Én meg azt gondolom milyen szar neki hogy elcseszi a fiatalsagat amig en bulizok inkabb.férjem nekem is van így az időből nem csuszok ki de mi inkább bulizgatunk moziéjjel buli étterem este wellness hétvégek nyaralas is mas egy gyerekkel.
2012. máj. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
45%
17-nek fura az értékrendje. Ha két ember gyereket vállal, akkor onnantól kezdve megosztják a terheket. Így lehet reálisan lefesteni a helyzetet és nem arról van szó, hogy felcsináltatod magad, aztán meg pénzelnek.
2012. máj. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
0%
# 23 Szülhet csak ő lesz 40x éves mikor a gyereke még csak 10.
2012. máj. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
93%
És?
2012. máj. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
93%

off

Na és?

Amúgy meg ne offoljátok már a témát a baromságaitokkal.

off vég

2012. máj. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
76%

Engem mindig pozitív érzéssel tölt el, ha egy boldog családot látok, valószínűleg azért is, mert imádom a gyerekeket, gyermekorvos leszek :) Sajnos nálunk még picit várat magára a gyermekvállalás az egyetem miatt, pedig már nagyon szeretnénk mind a ketten. Azt kívánom nekik, legyenek boldogok :) Te pedig nyugodj meg, neked is lesz családod!

20/L (23/F)

2012. máj. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
78%

Nem,nem a kérdésre válaszoltok,pláne,hogy olyan barom dolgokról vitatkoztok....

Ez nem FÓRUM,itt válaszolni kell,fórumon meg beszélgetni.

2012. máj. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!