Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már hosszú ideig...

Voltatok már hosszú ideig egyedül? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy barátok és párkapcsolat nélkül.Hogy vetettetek véget ennek?
2012. máj. 8. 07:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy éve vagyok egyedül, saját döntés eredményeként.
2012. máj. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amikor kiderült, hogy az akkori pasim és a legjobbnak hitt barátnőm összeszűrte a levet. Nem volt hosszú viszonyuk, csak "ki akarták próbálni egymást". Ez akkora trauma volt, hogy másfél évig embert nem akartam látni, elég sokakat elűztem magam mellől, de azóta hálistennek rendbe jöttem, rendbe jött az életem, a valóban jó barátaim megmaradtak mellettem, a párkapcsolat dolog annyira nem mükszik: a hűtlenség réme mai napig félelemmel tölt el.
2012. máj. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

lassan 3 éve vagyok egyedül mert az első és egyben utolsó pasim folyton megalázott, terrorizált lelkileg, abban lelte élvezetét ha elérte hogy sírjak, akkor a fejemhez vágta hogy hisztis kislány vagyok (miután egy csomó testrészemet leszólta, összehasonlítgatta más lányokéval hogy nekik ez meg az mennyivel jobb). volt hogy hetekig nem akart találkozni, beszélni, de más csajoknak csapta a szelet a neten. egyszer elhagyott egy hozzá hasonló elmebeteg lányért aki betegesen féltékeny volt rám. társkeresőben egy kitalált pasi nevében irogatott, rejtett számokon zaklatott. aztán mikor kidobta az exemet, persze mindjárt jó voltam, visszasírta magát. de ugyanúgy ment a szemétkedés. durván megsértett aztán még engem hibáztatott, hogy merek sírni/visszszólni.

mikor vége lett, próbáltam nyitni mások felé, de mindről kiderült hogy még napi szinten beszél az execskével, vagy plátóian epekedik más csajért és mivel nem kaphatja meg, hát jó leszek én - gondolja ő rosszul.

nekem meg elegem van az ilyen gennyekből. nem érzem magam ennyire sz.rnak, hogy ezt érdemeljem. akkor inkább egyedül

21/L

2012. máj. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jelenleg én is egyedül vagyok. A barátokkal ellaposodott a kapcsolat kissé, nem igazán tartom velük a kapcsolatot, sok embert pedig tudatosan nem keresek. A barátommal 1 hónapja szakítottam. Most tényleg eléggé eltűntek az emberek körülöttem, de inkább leszek egyedül és magammal foglalkozok mint olyan emberekkel akik lehúznak, nem vagyunk egy hullámhosszon. Jelenleg most nem is akarok senkit magam mellé.
2012. máj. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én 4 és fél évig voltam párkapcsolat nélkül, egy 6 és fél éves kapcsolat után, amiből majdnem házasság lett, de az esküvő előtt 4 hónappal lefujtam, mert rájöttem, hogy egy idegbeteg munkamániás, akinek dükitörései vannak és előbb utóbb engem talált volna meg a rugdosása, meg az ökle, nem csak a vödröket, falat, ezt nem akartam megvárni. Azért barátok voltak ez idő alatt is, meg egy titkos kapcsolat, de normális párkapcsolat nem. Úgy vetettem véget, hogy felregisztráltam egy társkeresőre, ahol megismertem életem párját 3 éve és 3 hónapja, ő a tökéletes párom és 2 hónap múlva esküvő. Szerencsém volt, jókor voltam jó helyen.
2012. máj. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Párkapcsolatom jó ideje nincs. Egy éve volt egy 5 hétig (!) tartó "járásom". (Nem merem kapcsolatnak nevezni.) 3 éve volt egy 6 hetes "kapcsolatom". 4 éve egy 8 hónapos.


Néha hiányzik egy társ, de egyedül is jól érzem magam, nyitott vagyok, de aktívan sem teszek érte, hogy legyen kapcsolatom. Mondjuk, ebben az is közrejátszik, hogy most diplomázok, és el vagyok foglalva ezzel.


Véget vetni ennek úgy fogok, hogy befejezem az egyetemet, munkába állok, és végre rá fogok érni hétvégenként eljárni szórakozni, kikapcsolódni. (Az egyetem alatt erre nem sokszor volt lehetőségem, annyit kellett tanulni szorgalmi időszakban is.)


Barátaim szerencsére vannak, nem sok, de nekem ez pont elég.

2012. máj. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kb 1 éve vagyok egyedül, nagyon megviselt az előző párkapcsolatom megszűnése. Akkor úgy éreztem, soha többé nem kell senki. Mostanában már nyitott vagyok újra más férfiak felé, de nem akarok belevágni komolyabb kapcsolatba, mert jövő év elejétől nagyon messzire fogok menni dolgozni.
2012. máj. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Soha nem voltam egyedül.

A kisfiam 1,5 éves, szeretnék egy kicsit egyedül lenni. Csak én, egy üres szoba és filmek.

2012. máj. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Volt 4 év pár nélkül, akkor barátok voltak. Most úgy 2 éve, szinte tökegyedül. Nem tudom, hogy hogy kell véget vetni ennek.
2012. máj. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem hittem volna,hogy ennyi hozzám hasonló történet van.Én is nagyot csalódtam és úgy döntöttem,hogy inkább vagyok egyedül,mint olyanokkal,akik csak kihasználnak,lehúznak,meg ócsárolnak.Régen mindent megtettem azért,hogy ne legyek magányos,alárendeltem magam mindenkinek,mert bíztam benne,hogy egyszer megszeretnek.De miután jól kitoltak velem,rájöttem,hogy ennek semmi értelme.De mostmár egy kicsit kezdek belekeseredni a magányba,nagyon unom,el szeretnék menni itthonról.És el is megyek már egyedül is.Amúgy két éve van ez.
2012. máj. 8. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!