Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú kapcsolat lezárása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú kapcsolat lezárása után, mennyi ideig voltál egyedül? Meddig érezted úgy, hogy nem kell senki, hogy nem vagy készen arra, hogy újra megbízz valakiben, megismerj valakit és átadd neki magad?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 11:50
1 2
 1/18 anonim válasza:
Én például 1 évig.
2012. ápr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Az én első pasim engem 3 hónap után dobott. Ezután 1 héttel összejöttem egy másik pasival, aki végülis utólag rájöttem, hogy azért kellett, hogy elfelejtsem az első pasimat. Fél év járás után szakítottam ezzel a pasimmal, és 2 napra rá összejöttem egy harmadik sráccal, akivel már 2 éve együtt vagyunk.:) Ha visszacsinálhatnám, akkor a 2. pasim nem lett volna... nem kellett volna vele összejönnöm csak azért, mert magányos voltam.:(

Így belegondolva lassan 3 éve van párkapcsolatom (pár napos szünetekkel). Bele sem tudok gondolni, milyen lenne szinglinek lenni...nem bírnám. És nem is akarok többet az lenni, mert azt hiszem megtaláltam az igazit.:)

19/L

2012. ápr. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

2év után 1évig voltam egyedül


Én már 1hét után képes lettem volna új kapcsolatba kerülni valakivel,ha lett volna rá alkalmas egyén:)

2012. ápr. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ez változó, mert sokmindentől függ.

A 3éves után pár hét, 1-2 hónap volt.

A 3hónapos után érzelmi sokkot- összeroppanást kaptam, több mint fél év volt, amíg "felépültem". De ez még sokkal több idő lett volna, ha nem akkor találkozom... hát azzal akivel találkoztam:)

Szóval ez attól függ hogy mi miatt ment tönkre a kapcsolat, vagy az ember személyiségétől. Szerintem mindenki minden szakítást máshogy él meg.

2012. ápr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Én több évig húzódó kapcsolat után most 4 hónapja vagyok egyedül. De már nem azért, mert nem állok készen egy kapcsolatra, hanem mert akinek én kellenék, az nekem nem, aki nekem kéne, annak úgy látszik én nem.

Rám mondjuk igaz hogy kutyaharapást szőrével, könnyebben túlteszem magam az exen, ha van vki más, akire gondolhatok...

23N

2012. ápr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Engem kicsit elkeserít ez a helyzet. Nem vagyok már fiatal, egyelőre nem érzem magam készen semmire. Aztán ha majd már készen leszek, még egy csomó idő, míg megtalálom azt, aki talán életem párja lehet. Annyira azt hittem, hogy már megtaláltam, hogy én már soha többet nem leszek ilyen helyzetben... Erre tessék...
2012. ápr. 24. 12:15
 7/18 anonim ***** válasza:
Teljesen ugyanezeket érzem, amiket te kérdező. Lassan egy éve már, hogy egyedül vagyok, de mióta szétmentünk, egyszerűen senki iránt nem vagyok többet érezni mint 1-2 hetes múló vonzalomféle. Az exemmel kapcsolatosan én is azt éreztem, hogy nála megtaláltam, akit egész életemben kerestem, úgy éreztem, hogy hozzá viszonyítva minden korábbi kapcsolatom jelentéktelen valami volt. Én nem leszek már ennyire szerelmes senkibe, soha többé nem fog ilyen sokat jelenteni senki. Nekem ez az, ami nagyon fáj, de megpróbálom elfogadni. Langyos kapcsolatokkal nem fogok kialkudni, csak hogy családom legyen, úgy állok hozzá, hogy ha azt hozza az élet, hogy nekem nem lesz családom, akkor nem lesz, kész. Van egy kedves vonzó srác, vele úgy néz ki, össze fogunk járni, mert szexre és érintésre szükségem van, szóval az ilyen jellegű kapcsolatokra fogok részemről berendezkedni, mert engem igazán megérinteni már senki nem fog.
2012. ápr. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Én még csak 3 hónapja, de még múló vonzalomfélét se érzek. A legtöbb férfi egyszerűen untat, ez a legjobb szó. Te hány éves vagy? Én is attól félek, hogy az lesz a vége, hogy sosem lesz családom, kutyák közt fogok meghalni egyedül. Nem tudom elképzelni én sem, hogy legyen valakim csak azért, hogy legyen. Azért nem kell, akkor inkább maradok egyedül. Nem akarok sem másokat, sem magamat átverni.
2012. ápr. 24. 12:47
 9/18 anonim ***** válasza:
Több mint 2 éve nincs barátom.Nem vagyok egy kapcsolatfüggő,jól érzem magam "egyedül"is.Ismerkedni se nagyon szeretek.
2012. ápr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
És te hány éves vagy? Szexpartnered sincs két éve?
2012. ápr. 24. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!