Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudom leküzdeni ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom leküzdeni ezt az érzést fájdalmat? Az a lelki fájdalom amit érez az ember amikor egyedül van, nincs párkapcsolatban hosszú ideje?

Figyelt kérdés

volt egy esélyem talán életem szerelménél de elszalasztottam.még most sem tudom elfelejteni pedig majdnem 1 éve volt.úgy gondoltam hogy túl tettem magam a dolgokon.de több mint 4 éve nem volt kapcsolatom.lefoglalom magam suli mellett dolgozgatok.de néha néha olyan mély lelki fájdalom,furdalás fog el,hogy sírni tudnék.elfojtom magamban nem beszélek róla...

mit lehetne tenni a fájdalommal?


2011. okt. 5. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
kicsit küzdj, hogy legyen valakid. biztos lesz 1-2 pofáraesés, de a végén minden jo lesz, és talán ez az érzés is elmúlik majd!
2011. okt. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy másik nő el tudja feledtetni a dolgokat. Más megoldás nincs. Mondjuk megértem, ha nincs kedved újra belefogni egy másik kapcsolatba, nehogy az történjen mint legutóbb. De, "keep walking".
2011. okt. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

csalódástól annyira nem félek,mert hát erősnek érzem magam.De emészt ez a dolog rendesen.

új kapcsolatot meg nem nagyon keresek mert elvagyok nélkül.csak ez fáj nagyon :(

2011. okt. 5. 21:08
 4/6 A kérdező kommentje:
volt kisebb futó kapcsolat de azok többnyire miattam nem forrot ki,valahogy úgy érzem nincs rá szükségem,és inkább a melóval foglalkozok.vagy azon dolgozok,hogy jó egészségben legyek a katonai felvételinél
2011. okt. 5. 21:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is elszúrtam , sajnos az elsőt szinte mindenki elszúrja, azóta meg nem jött össze, sajnos elég válogatós vagyok.
2011. okt. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
23 eve és még mindig fáj az első szerelem
2014. márc. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!