Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyire lennétek ezen...

Ti mennyire lennétek ezen kiakadva?

Figyelt kérdés

A kislányom dongalábas. Speciális (és drága) cipőt hord. Anyósom kijelentette, hogy a lányunknak vesz egy lábhajtós motosbiciklit. Sajnos ezeket a kislányom jól ismeri, mert házvezetőnő vagyok, és az itteni gyerekek megtanították. Tulajdonképpen darálja a cipő orrát.

Meg is mondtam anyósnak, hogy miért ne. Úgy volt hogy hétvégén hármasban megyünk, de se a férjem, se én nem tudtunk elszabadulni. Mivel a kislányunk tud tőlünk külön is aludni, két napra elvittük, tegnap ment érte a férjem. Felhívott és mondta, hogy ne akadjak ki, de a kedves anyuka mégis vett egy kismotort, és a cipő orra hiányzik.

Az első vonatra felszálltam és nagyon leosztottam az anyósomat. Külön cipésszel varratjuk a cipőket, darabját 15ezerért. Mindíg két párat, egy játszóst és egy elmenőst (miért is ne az elmenősről hiányzik a bőr).

Azóta is remegek az idegtől. Egy párezres vacak miatt varrathatok újra cipőt, ami két minimálbérből eléggé hiányzik.


2012. máj. 8. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg anyóst, hogy egy plusz pár cipőt csináltasson a gyereknek, arra legalább annyira szüksége van.
2012. máj. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondtam is, hogy jó lenne kifizetni, aztán a nyúzottban miattam motorozhat, de arra nincs pénz.
2012. máj. 8. 15:31
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

eléggé


nem engedném hozzá a kicsit,majd megtanulja hogy ne mondjon ellent nekem

2012. máj. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Teljesen jogosan vagy felháborodva azon, hogy anyósod a határozott kérésed ELLENÉRE cselekedett. Tulajdonképpen mindegy is, hogy cipőről vagy bármi másról van szó. Tiszteletben kell tartania a nevelési elképzeléseidet, és kész.


A motorozáshoz viszont, ha a kislányod egyébként szereti, lehet kapni cipővédőt. 2000 Ft körül. BIG motoros cipővédő néven keresd. Elég univerzális méretű, talán érdemes lenne beruházni egy ilyenre, és akkor nem kellene azon izgulnod, vajon cipőt cserél-e a kislány motorozás előtt!

2012. máj. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ÉN is ott hagynám ezt a cipőt, és kifizettetnék vele egy újat. Ha nincs egyben pénze rá, akkor fizesse ki mondjuk 3 hónap alatt. Ha a motorra volt pénze, akkor havi 3-4-5 ezrével ezt is ki tudja fizetni. Biztos, hogy nem hagynám ennyiben.
2012. máj. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 czifa botond válasza:
Ki lennék én is akadva. Ha az ilyen dolgokat orvosolni akarod, az anyósoddal kell beszélni. Békés, nyugodt körülmények között közöld vele, hogy az ő felelősége.
2014. júl. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!