Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férjetek azt akarná...

Ha a férjetek azt akarná lennétek háztartásbelik? Szivesen vállalnátok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 17:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
69%

Nem, nem azért tanultam, hogy a diplomám porosodjon. Tény, ha lenne rá keret, akkor annyi munkát vállalnék, hogy bele ne szakadjak:)

De otthon egész nap nem ülnék, az a halálom lenne...


21-L

2012. febr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
97%
Ha rá akarna kényszeríteni, akkor kiadnám az útját. És egész biztos, hogy azt nem bírnám ki, ha egész nap a négy fal közé zárva lennék, csak a házimunkával meg a gyerekneveléssel, és ha kimozdulok, akkor is a bank-posta-szupermarket hármasba mennék... szóval én szeretnék dolgozni. Ha meglenne rá az anyagi keret, hogy otthon maradjak, akkor is (ha mást nem, részmunkaidőben).
2012. febr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Nem egész nap otthon ülni hanem délélőtt elmenni wellness klubba vagy körmös ilyesmi du bevásárolni fózni meg ami kell otthon és 6 kor meg itthon a férjem
2012. febr. 12. 18:04
 4/29 anonim ***** válasza:
75%
Én is tanultam, de ha a férjem el tudná látni a családot és nem olyan hogy én kerestem az van amit én mondok és nem hánytorgatja fel akkor lennék az, sok jó dolgot lehetne otthonról is csinálni vagy alkalmiba amivel lehet azért egy keveset keresni ami mégis csak plusz.
2012. febr. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Amugy nekem a wellness klub a kikapcsolodas és igy minden nap mehetnék.
2012. febr. 12. 18:06
 6/29 anonim ***** válasza:
71%
Én ezt soha sem vállalnám. Nem vagyok senkinek sem a rabszolgája, hogy kiszolgáljam és csak az legyen a dolgom, hogy szép legyek neki. Ha meg nem tetszem neki eléggé, akkor meg kiadja az utamat, se munkám, se pénzem. Soha!
2012. febr. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
63%
még szép h lennék, nincs diplomám ami porosodna, egy gyárban nyomom 3 szakban... inkább maradnék otthon.
2012. febr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
85%
ha lenne sok gyerekem, akkor szívesen. és csak kertes házban, mert akkor lenne konyhakertem, baromfiudvarom. de itt a pesti panelban, gyerek nélkül mi értelme lenne akkor az életemnek? a munkámban legalább hasznos vagyok és szeretem is csinálni :)
2012. febr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
86%

Nem,akkor teljesen ki lennék neki szolgáltatva és tőle függnék.Nagyon szeretém,bíznék benne de ha egyszer ne adj isten elválnánk akkor mi lenne velem?Kirakhatna a lakásból mert hogy ő fizeti,nem lenne munkám,keresetem,és a házasság alatt is lehet hogy sokat le kéne nyelnem mert hogy amíg ő fizet mindent addig nekem kuss!


Lehet hogy túlzó vagyok de nekem ilyennek érződik ez a helyzet és a tapasztalatok miatt is bizalmatlan vagyok.

2012. febr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
65%

Soha.

Viszont végre azt csinálnám ami a vágyam régóta,csak hogy abból pénz is legyen,kellene 1-2 év,de ennyi időm nincs hogy fizu nélkül legyek.

De otthon ülni,körmöshöz,wellnesezni járni,akármi,pár hónapig tetszene valószinű,utána megzavarodnék.

2012. febr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!