Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van ez? Mit tehetnék...

Miért van ez? Mit tehetnék ellene? Ti nem lennétek kiakadva?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok! Már lassan 1 éve szorongok azon, hogy nekem mért nem lehet barátnőm, mert mindig azt várom el, hogy ők jöjjenek oda hozzám!! A másik pedig, hogy eddig csak olyan lány akart velem összejönni, akinek f@sz kellett volna a lába közé!! És eddig egyetlen egy lány mondta nekem, hogy hű de jól nézel ki, vagy talán azt is lehet, hogy félre értettem! Kérlek benneteket, hogy mind2-re válaszoljatok! Retard válaszokat nem kérek! Köszi!
2011. júl. 18. 01:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%

Hát, erre mondják, hogy várja, hogy a sült galamb a szájába repüljön. Figyi haver, ez így nem fog menni... TE menj oda, TE küzdj meg érte, TE mondd neki, hogy szép és kedves! Milyen férfi vagy te?

16/F

2011. júl. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Miért van ez?????
2011. júl. 18. 01:39
 3/21 anonim ***** válasza:
53%
Valszeg félsz a kudarctól. Ha viszont ez így van, akkor az gáz. Ha nem állsz készen mindent elveszíteni, akkor a nyereség sem fog összejönni.
2011. júl. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Neked csak annyi kell,hogy egyszer odamenj,a csaj ne utasítson el,legyen sikerélményed,magyarul beinduljon a motor:)
2011. júl. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:40. Gyönyörű megfogalmazás. Köszönöm! :)

2011. júl. 18. 01:42
 6/21 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló ezzel azt akarod mondani, hogy csak kezdeményeznem kéne? Ennyi? :)
2011. júl. 18. 01:43
 7/21 anonim ***** válasza:
53%

Na álljunk meg egy szóra...

"eddig csak olyan lány akart velem összejönni, akinek f@sz kellett volna a lába közé"

"akart velem összejönni, akinek f@sz kellett volna a lába közé"

"f@sz kellett volna a lába közé"


Látod, itt a probléma. F@sz kellett nekik. Ha te készségesen álltál volna rendelkezésre, akkor már jelentősen jobban boldogulnál a nőkkel....

2011. júl. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Semmi más nem kell,hanem hogy legyen sikerélményed.

Lődd be a séród,legyél tökösgyerek,és állj a sarkadra.


Persze ne akkor amikor a kiszemelt csaj körül még 8 barátnője van.Akkor nekem is megremegni a lábam azért,mert 8 kiscsaj gyilkos tud lenni:)


Ha annyira nem próbáltad,hülye ötlet,de jelölj be egy csajt facebookon.Mondjuk én utálom azt az oldalt.Bejelölöd,egy olyat akivel nincs olyan sok közös ismerősöd,de egy városban vagytok azért.Rádír 90% cseten,hogy ki vagy,és akkor mondhatod,hogy bejelölted,mert szép nap van,nem tudom csaj függő..beszéltek beszéltek,2-3 hét múlva pedig találkoztok.


Kezdőlépésnek nem rossz.Persze ha már efölött a színt fölött vagy,akkor szólj kitalálunk mást.


Geri.

2011. júl. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Egy szó: HAJRÁ! Kezdeményezz, mert ha nem indítod be a motort, akkor az magától tuti nem fog beindulni, csakazért mert te km..elvárod.
2011. júl. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Kösz szépen mindenkinek, megpróbálom! :)))
2011. júl. 18. 01:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!