Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megvet a családod, mert...

Megvet a családod, mert szeretőt tartasz/tartottál?

Figyelt kérdés
Aki tudott róla, mert mondjuk falazott neked, hogy viszonyult hozzád? Elítéltek az emberek?
2012. ápr. 8. 17:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
Miért tartasz szeretőt?
2012. ápr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
44%
Nem tudják
2012. ápr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem tartok szeretőt. :)
2012. ápr. 8. 17:40
 4/19 anonim ***** válasza:
96%

Apám rendszeresen csalja a barátnőjét és én megvetem.

Sír nekem össze-vissza, hogy jaj tuti megcsalja őt a barátnője, pedig szereti őt, közben ő meg mit csinál?!

2012. ápr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
53%
Nem ítéltek el:)
2012. ápr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%

Én szerető voltam.


A pasi öccse és szülei tudtak róla, és ha a megvetés erős szó is, de megromlott a kapcsolatuk emiatt (az öccsével még csak-csak kijöttek, de a szülei nem tudtak szemet hunyni a dolog felett, a viszonynak már vége, de a kapcsolatuk szar maradt).

2012. ápr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
52%
Nem ítélnek el. Ismerik a páromat, és igazat adnak nekem.
2012. ápr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%

nem tartok és soha nem is tartanék (szerető sem lennék soha)

egyenes és becsületes embernek tartom magam, kilépnék a kapcsolatból, ha már nem működik

2012. ápr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
26%

Miért pontozzátok le azokat akik tartanak szeretőt, ha te nem tartasz mert annyira erkölcsös meg jól nevelt vagy akkor ne olvasd el az ilyen kérdéseket és a válaszokat meg végkép ne értékeld, hiszen fogalmad sincs, hogy mi miért történik.



Nem tartok szeretőt de jó magam nem ítélem el azt aki tart, gondolom valami oka van.

Viszont voltam már szerető, sokan tudtak róla talán még a barátnő is, de ha mondtak is valaki rosszat azt a hátunk mögött tették, ami meg nem érdekel.

2012. ápr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%

8-asnak igazat adok, nem értem miért pontozzák le azt, aki még nem volt szerető.:S


Egyébként, akik voltak már szeretők, nem zavarta őket, hogy barátnő mit érezhet? Vagy hogy a pasi, ha olyan nagy férfi, miért nem lép ki abból a kapcsolatból, ami nem működik?

2012. ápr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!