Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti minek neveznétek az ilyen...

Ti minek neveznétek az ilyen embert? Van egy családtagunk aki szeret segíteni illetve ha kell ha nem ad valamit hoz valamit stb.

Figyelt kérdés

Ami kissé kezd a csládomnak teher lenni, leírom miért: Ez a nő olyan, hogy áthoz egy függönyt. CSak úgy. Kutya nem kérte, de ő hozza. Persze én nem teszem fel a függönyt, mert nem tetszik, nekem az tetszik ami fel van rakva amit én választottam. Erre ő kérdezi, miért nem teszem fel a függönyt, én válaszolok, erre ő vérig sértődik.Aztán: Ha valamit ad, azt nekünk nagyon sokáig kell hallgatnunk, hálálkodnunk érte, ha esetleg elfelejtünk hálálkodni az ezeregyedik alkalommal, akkor felhánytorgatja. Vagy pl hoz egy szakadt ágyneműhuzatot, hogy neki már nem kell, nekünk jó lesz. Persze nem jó, mert szakadt, mert falnel, mert kék..tök mindegy.

Minek nevezik az ilyen tipusú embert?


2012. máj. 9. 14:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Minden lében kanálnak?

Belekontárkodónak?

Erőszakosnak?

(Anyósnak?) :)

2012. máj. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy ilyen van az ismeretségemnek, anyósnak hívom. Folyton drága tisztítószereket hoz (állítom, látja a baktériumokat!) mert az ecet nem jó, az olcsó mosogatószer nem jó, stb

Utána meg hallom vissza hogy ha ő nem lenne, minket megenne a kosz!

Áh, a tököm az egészbe.

2012. máj. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom minek nevezhető, de az én sógornőm is hasonló. Nem mondom, van hogy hoz hasznos dolgot, de az már kicsit kényelmetlen, hogy mindent ide hord ami neki már nem kell. Rám akarja erőltetni az ízlését, az én függönyeimet, egyéb textiljeimet, díszeimet mind leszólja, nem tartja tiszteletben, hogy úgy akarom berendezni az otthonomat, ahogy nekem tetszik. Szerintem ezekkel az emberekkel az a gond, hogy meg vannak róla győződve, hogy az a jó, ami nekik tetszik.
2012. máj. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Basszus:-DDD Majdnem bepisiltem a nevetéstől...tényleg az anyósom! Csak nem mertem már kiírni, hogy az anyósom, mert akkor mindig hülye válaszokat kapok, hogy legyekhálás,szuperanyóazilyenanyós..

Na mindegy...tényleg az anyósom, de nem tudom behatárolni, ez ilyen embertipus? vagy anyóstipus? ezekszerint anyóstipus lehet, ha többen anyósnak neveztétek.

2012. máj. 9. 14:22
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

Az édesanyám és a nővérem tipikusan ilyenek!Sőt,ha a gyermekemnek vesz csokit azt is hánytorgatja.Vagy épp a nővérem adott ruhákat,hogy használjam mivel lecserélte a ruhatárát.Jött és kérdezi miért nem használom?Mondtam neki nem kell mert lyukas és szakadt.Erre fel úgy tett,hogy varjam meg,de ha meglássa máson leszaggassa róla!Mondtam vigye el azóta is itt áll az alsóépületben!

Szóval nem tudom,hogy nevezem az ilyen egyéneket?Nagyon szeretném én is tudni!

2012. máj. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Igen! Ugyanez! Hozza ő is a b.zi tisztítószereit, mert CSAK az a jó, a sz@rral (ez amit én használok) nem lehet rendesen kitakarítani. Itt a gyerek megesz minket a kosz, meg a mocsok...ellenben ha az ő rongyát használom akkor minden frankó.

Én azt hittem, hogy ez csak csitri koromban fordulhat elő velem, hogy valaki így beleszóljon az életembe/életünkbe, de nem...itt vagyok 36 éves anyukaként, és még azt is meg akarja szabni valaki, hogy milyen függönyt rakjak a konyhába. És ő még olyan, hogy ha hoz valamit, én természetesen kivágom a sutba, vagy fészerbe, vagy amerre járok, tököm sem nézi hova, ő meg 3 hónap múlva rákérdez! Én ár azt sem tudom miről beszél, csak pislogok, miről beszél a vén szatyor, aztán valami dereng hogy kidobtam a kutya alá, vagy a macska ráfialt. Olyankor kellemetlenül érzem magam, mert nem tudom megmagyarázni neki, hogy NINCS RÁ SZÜKSÉGÜNK! Nem érdekli. Ő hozza az uborkagyalut, az enyémet dobjam ki, mert az nem jó, csak az a jó amit ő hozott. Tiszta agyrém.

2012. máj. 9. 14:28
 7/16 A kérdező kommentje:
Tehát gyűjtőnév: Anyós.
2012. máj. 9. 14:31
 8/16 anonim ***** válasza:
97%
Nekem a sógorom felesége ilyen az anyósommal! Néha komolyan sajnálom szegényt, mindennek úgy tesz, mintha örülne, és egyáltalán nem úgy néz ki a háza,ahogy szeretné. Teljesen más stílusuk van. Ami külön bosszantó, hogy se anyósom, se sógoromék nincsenek jó anyagi helyzetben, a nő új cuccokat hoz neki kérés nélkül, és el is kéri az árát. :S Szegény anyósom meg fizet, mint a katonatiszt, mert nem akarja, hogy miatta összevesszenek sógoromék...
2012. máj. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Második vagyok, tehát sorstárs. Amit még nem mertem első körben leírni:

Anyósom bugyit is ad. Műszálasat és kicsit.

A függönyökhöz van egy jó tippem: tedd te is ezt: vigyél ajándékot. Legyen gagyi, ocsó függöny, valami kirívó mintával, csomagolj neki háromnapi kaját, és ha ő szóba hozza, vesd a szemére: de anyuka én is vettem magának!

2012. máj. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
Szia,nálam is anyósnak hívják.Az enyém dettó ilyen,mint a tiéd.De nem csak ő ilyen,pedikűrösként dolgozok és járok ki idős nénikhez házhoz,képzeld el,amikor régi bugyikat!!!,pizsamákat adnak nekem ajándékba (újak,de ódivatúak,szekrény szagúak),mivel nem akarom őket bántani,elfogadom,aztán kidobom őket.Szóval azért nem a rosszindulat vezérli ezeket az embereket,hanem ebbe nőttek fel.
2012. máj. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!