Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti minek neveznétek az ilyen...

Ti minek neveznétek az ilyen embert? Van egy családtagunk aki szeret segíteni illetve ha kell ha nem ad valamit hoz valamit stb.

Figyelt kérdés

Ami kissé kezd a csládomnak teher lenni, leírom miért: Ez a nő olyan, hogy áthoz egy függönyt. CSak úgy. Kutya nem kérte, de ő hozza. Persze én nem teszem fel a függönyt, mert nem tetszik, nekem az tetszik ami fel van rakva amit én választottam. Erre ő kérdezi, miért nem teszem fel a függönyt, én válaszolok, erre ő vérig sértődik.Aztán: Ha valamit ad, azt nekünk nagyon sokáig kell hallgatnunk, hálálkodnunk érte, ha esetleg elfelejtünk hálálkodni az ezeregyedik alkalommal, akkor felhánytorgatja. Vagy pl hoz egy szakadt ágyneműhuzatot, hogy neki már nem kell, nekünk jó lesz. Persze nem jó, mert szakadt, mert falnel, mert kék..tök mindegy.

Minek nevezik az ilyen tipusú embert?


2012. máj. 9. 14:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Na...én is pedikűrös vagyok...mondjuk most gyesen. De tudod ez más. Ők jószívvel adják ezeket, nekem is van egy olyan néni aki minden szirszart nekem ad, mert szívesen teszi, és soha nem kérdezi meg, hogy ugyan kedveském mondja már meg, hogy hol van az a bugyingó amit 3 hónapja adtam magának? Adja mert adni akar.
2012. máj. 9. 15:28
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ez így van és tudom,hogy szeretettel adják,ezért fogadom el mindig.És igen,írtam anyós pajtást is és annyira jót nevettem,mikor írtad,hogy később rákérdez és nem emlékszel,hogy hova tetted a cuccot.Na én pont így vagyok ezzel.Nekünk állandóan hozott egy időbe kajákat is,két naponta,aminek sokan biztos örülnek,de én itthon vagyok gyesen,így minden nap főzök.Tehát nincs rá szükségünk.Nagyon örültem volna,ha ezt szívből adja,mert akkor ezeken a napokon nem főztem volna és szépen megköszönte volna a szívességet,sőt viszonoztam volna.DE!!!!Ha nem főztem ezeken a napokon,akkor csodálkozva megkérdte,hogy te nem főztééééllll!!!!Ha meg főztem,akkor meg lehordott,hogy minek főőőzzzztééél,mikor hoztam enni???!!!De a legjobb az,hogy ha elmegyek melózni és ő szeretne vigyázni a picire (mert ha anyukám vigyáz rá,vagy apósom élettársa,akkor áll a balhé,hogy miért nem őt kértem meg),akkor az első kérdés,hgoy mikor jössz haza,mert ide meg oda sietek,na ettől is felmegy a pumpa.Meg mikor kikunyizza,hogy ott aludjon a nagyobbik gyerek pl. vasárnap (ha nem engedem én vagyok a szenya)és hétfőn délután tudom meg,hogy nem vitte iskolába,mert a gyereknek picit hígabb volt a széklete vasárnap délután.De akkor miért nem szólt vasárnap délután és miért nem hívott fel hétfőn reggel,hogy elvigyem orvoshoz,hát azért,mert igazából a gyereknek semmi baja nem volt.Szóval én is tudnék mesélni.És ne ítéljetek el,csak jó volt kiírni magamból,mert ennek ellenére tisztelettel beszélek vele,próbálok kedves lenni,de csak és kizárólag azért,mert a párom édesanyja.Ennél többre már sajnos nem vagyok képes,viszont ezt megteszem.
2012. máj. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

14:47:

nekem exanyós hozott bugyit,de nem elég hogy nagyibugyi volt (tangát és frnaciabugyit hordok csak),de turis használtat...és megkérdezte az exet hogy tetszett-e rajtam...könnyünk folyt a nevetéstől...



Leendő anyós még csak a jótanácsait osztogatja,mit főzzek a kisfiának,mit hogy kell főzni.Mintha 16 lennék,nem pedig jósok éve saját háztartással rendelkező.egyszer visszaszólok hogy a fia szivesebben eszi az én főztöm,mert se nem sótlan se nem rágós az övével ellentétben,csak inkább nem szólunk.

2012. máj. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Na igen a másik a kaja...nálunk is megy a cirkusz miatta. Ide szól: Gyertek át enni, csinálok húslevest, egy kis pörköltet. Mondom oké, de ne csinálj sokat. Átmegyünk: húsleves, pöri, rántotthús, rántott gomba, ubisali, sültkrumpli, törtöttkrumpli,nokedli, rizs, ésatöbb ésatöbbi. Csak lesek, vajon minek?? Aztán rájövök. Egész ebéd alatt őt kell magasztalni, hogy ennyi fogás mééég az uccáabn sincsen, ő a legjobb háziasszony az ucccccában, mondjuk nem volt nagy munka, NEKI de csak neki, meg volt az egész 20-22 perc alatt. Ha nem reagálunk rá, akkor bizony nem rest kierőszakolni: Kisfiam, mikor voltál Te olyan háznál ahol ennyi fogás volt? Kisfiam majd nyomkodj már meg, mert amikor készítettem NEKTEK az ebédet meghúzódott a hátam. De ezek engem nem zavarnak, még az sem, hogy folyamatosan kibeszél a hátam mögött. DE az nagyon zavar, hogy idehoz nekem minden szemetet. Mindent. De az anyja dettó, ő most délután adott nekem sok szeretettel, egy kis fém szűrőt, ami rozsdás, egy ilyen konyhai kiszedőt pl,sültburgonyát lehet vele kiszedni, fa a anyele, fém a kiszedő része, na az hóóóót rozsdás, egy lábast, ami rozsdás, és egy olyan vízforralót ami tulajdonképpen rossz. Haza hozza a párom, csak nézek...ezek mi a f.sznak? Hát nincs elég lomunk?? Csörög a telefon, az öregasszony: Naaaaa?? Jók a "szerzemények"?? KÉrdem én, milyen szerzemények? Kinek a szerzeményei?? Én nem kértem semmit. Ő: Nem baj, ne hálálkodj, én ugyis kidobtam volna. Én: Én is kifogom.Ő: MERT???Én: Amiért Zita néni is kidobta volna őket. Ő: Hát...de neked biztos jó lesz még VALAMIRE.

DE MIRE?? Ez szaros rozsdás szűrő? Mire? Aranyat ásni vagy mi? Naná, hogy egyenesen a kukába hajíntottam. Erre hív az anyósom. NE DOBD KI amiket anyu küldött, tedd el (HOVA????) majd jó lesz még valamire. Na itt már nem láttam a méregtől, kocsiba vágtam magam a rozsdás szirszarokkal átrongyoltam anyóshoz, bevittem neki, letettem a konyhába, és megkértem szépen, hogy őrizze már adig amíg nem lesz jó valamire.

Most engem szidnak kánonba, hogy milyen hálátlan vagyok:/

2012. máj. 9. 20:00
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Király vagy kedves kérdező :D Mindent tökéletesen csináltál :D


Amúgy csak ámulok ezeken a dolgokon de komolyan! Az én anyámnak eszébe nem jutna ez, a barátoménak sem hiszem, bár még egyszer nem találkoztam vele mert messze lakik, de nem tűnik akaratosnak :) Komolyan ilyenek?

2012. máj. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

A én anyám sem ilyen...pedig ő is anyós. De sem a tesómékat nem b.zerálja, sem minket.

Hát nekem ez jutott:-D

2012. máj. 9. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!