Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiderült, hogy két évvel...

Kiderült, hogy két évvel ezelőtt megcsalt. Ez most szakítóok, vagy elévült?

Figyelt kérdés

ő nem tudja még hogy tudom, mert először tisztázni akarom magamban, ha esetleg ha vége lenne ez miatt, megérte e felhoznom.

Nagy pofára esés lenne, mert mindig ő volt rám a féltékeny, mindig állig beöltözve kellett járnom, ő volt a hűség bálványa, ezt hangoztatta mindig, meg egy veszekedésnél fennhangon közölte, úgyse tudnám meg ha megcsalna, meg ő a tökéletes, én meg a "magamutogató".

Szóval mivel beégne, így pont hogy ő dobna engem ki, hogy megőrizhesse a maradék büszkeségét.

emlékszem azokra az időkre, hogy mindig éreztem, hogy valami nem stimmel,sokszor ébredtem bőgve, álmodtam hogy megcsal.

és most ki is derült.


más mit gondolna, hogyan gondolná át, ha most derülne ki, hogy két évvel ezelőtt megcsalat a párja?


megbeszélni nem lehet vele, mert millió százalék, hogy letagadná és millió százalék, hogy szakítana kínjában.


tehát magamra vagyok hagyva a döntésemmel, azzal is, hogy mit gondoljak.


és van egy olyan érzésem, hogy a 3. félen múlt, hogy ebből csak futó kaland lett, nem pedig viszony.


2012. máj. 9. 20:35
1 2 3 4 5
 1/46 anonim válasza:
89%
jól megrugdosnám és kidobnám
2012. máj. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
94%

Én megmondanám neki, hogy tudom és ennyi volt.

Elég szar ember az írásod alapján, semmiképp' sem maradnék vele a helyedben.

2012. máj. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
94%
A szakításhoz elég lenne az eddigi megalázó viselkedése, de így azt javaslom, hogy alaposan döngöld a földbe a méltóságát. Aztán persze szabadulj meg tőle.
2012. máj. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
81%

Talán megbocsátanám, de mindenképpen meg kellene beszélnünk, hogy mit miért csinált.


"mindig ő volt rám a féltékeny, mindig állig beöltözve kellett járnom, ő volt a hűség bálványa, ezt hangoztatta mindig, meg egy veszekedésnél fennhangon közölte, úgyse tudnám meg ha megcsalna, meg ő a tökéletes, én meg a "magamutogató". "


Viszont ha egy ilyen fkalappal élnék együtt, aki még meg is csalt, akkor egy percig sem gondolkodnék: lapát! Mégis miért hagyod magad mindenféle módon megalázni, nem érdemelsz jobbat?

2012. máj. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
72%

"úgyse tudnám meg ha megcsalna"

Na ez az, nekem meg azt mondja, hogy én sohasem kapnám el.

Nekem is van olyan érzésem, hogy megcsal, nem tudom miért de nagyon azt érzem. Viszont nem tudom valóban elkapni, mert olyan a munkája, hogy nem merem leellenõrizni.

Legalább neked kiderült és ne maradj mellette.

2012. máj. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
92%

Én magasról tennék rá, hogy miért csinálta. Ha velem volt baja, akkor közölnie kellett volna, akkor, hogy esetleg változtassak valamin, vagy még akkor szakítottunk volna... Ezek után röhögnék a pofájába, hogy ennyit értek a szavai és mehet a p*csába. (én alkalmaznék egy "kis" fizikai bántalmazást is, de ez már csak az én véleményem :D)


Még annyi, hogy elévülési idő nincs, ez nem így működik.

2012. máj. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
83%
Én a páromnak megbocsátanék EGY megcsalást. Kapna még egy esélyt! Azonban nagy különbség, hogy a leírtak alapján az én férjem teljesen más, mint a te párod! Ég és föld. Én a helyedben úgy dobnám ki, mint macskát sz..rni! És mindezt azért, mert nem tőle tudtam meg, ha szembesíteném tagadna, ő a féltékeny, holott neki aztán semmi oka nem volt rá (tudod bort iszik....). Mindezeket egybevetve irtó gyökér a párod, én biztos kidobnám!
2012. máj. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
98%

Te beteg vagy?? Olvasd már el amit irtál légyszi!!!

Megcsal

Ok nélkül gyanusitgat

Korlátoz

Hazudik

Még ő dobna ki ha megkérdezed mi volt ez az egész???Rugd ki a fenébe

2012. máj. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
csak azt tudnám, miért fáj embert elhagyni
2012. máj. 9. 21:03
 10/46 anonim ***** válasza:
98%

Egy ilyen dolog soha sem évül el. Persze számba kell venni, hogy éppen akkor hogyan voltatok, mert előfordulhat olyan egy kapcsolatban, hogy nagyon rossz időszakot élnek és ha akkor történik a megcsalás, az megbocsáthatóbb (ami nem azt jelenti, hogy meg lehet bocsátani), mint normális körülmények között.

Az alapján amit leírtál semmiképp sem bocsátanék meg neki, de én egyébként sem tudnám magam túltenni soha egy megcsaláson.

2012. máj. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!