Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Utálom anyát! :@

Mit csináljak? Utálom anyát! :@

Figyelt kérdés
Az van h járok röplabdázni és szerdán lesz edzésem 3 tól.Járok külön matekra és csütörtökön írunk téma záró! és dolgozat elött mindig elmegyek 2 szer és anyám ugy rendezte h 2:45re mennyek matekra!és nagyon fontos edzés mert nem sokára meccsünk lesz! mit csináljak? 13/L
2012. máj. 10. 20:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó vagy matekból könnyebb, ha nem kevésbé. Mindenesetre próbáld meg Édesanyádnak elmondani, hogy ez az edzés fontosabb, és próbálj a matekban előrehaladást felmutatni. Fontos, hogy azt lássa, hogy a röpi nem megy a tanulás rovására.
2012. máj. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Úristen, nem igaz, hogy egy ilyen hülyeség miatt képes vagy azt mondani anyukádra, hogy utálod!!! Tudod te, mit beszélsz? A kérdést meglátva, azt hittem, hogy most majd leírsz valami szívfacsaró sztorit arról, hogy anyád iszik és ver, vagy szobafogságban kenyéren és vízen tart három éve. Te meg jössz itt ilyen marhaságokkal. Csak hogy érdemben is válaszoljak: beszéld meg vele, gondolom nem emberevő.
2012. máj. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Tudod az én időmben még az edzők is azt mondogatták(nemcsak a szülők) hogy a sport,és edzés csak akkor lehet ha nem megy a tanulás rovására.Ha valakinek romlott az átlaga még az edző sem engedte hogy bejárjon.Aranyszabály volt.

Neked így olvasva amit írtál erősen gondjaid vannak a tanulással.A fogalmazásod éppen annyira rossz,mint a helyesírásod.Én anyud helyében el is tiltanálak az edzésről amíg a tanulmányaid nem lesznek jobbak. Szóval ne utáld az anyudat,hanem oszd be az idődet,hogy mindenre jusson idő.Tanulásra és edzésre is.Ha nem megy akkor tanulni kell,és hanyagolni az edzést.

2012. máj. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
45%
Nekem is volt már ilyen, szóltam a tanárnak elmentem hogy nem tudok menni. Anyámnak nem szóltam. Ezt így kell csinálni, ez a korrekt. Kérj egy másik időpontot a tanártól, ne anyukádra várj.
2012. máj. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ha annyira gyenge vagy matekból, hogy dolgozat előtt 2x is kellett eddig a különóra, no akkor itt év végén én a helyedben egy percig sem gondolkodnék, hogy röpizni menjek vagy különórára. Ellenkező esetben sokba kerülhet ez még neked: mondjuk megbuksz, és osztályt ismételhetsz.


Gondolkozz el, melyik a fontosabb!

És igaza van annak, aki azt írja, hogy nemcsak a matekkal van bajod, baj van ott nálad még egyéb tantárgyakkal is. És ezek szerint baj van a gondolkodásoddal is!

Szóval jobb lenne, ha magadba szállnál, és azt csinálnád, amit a mamád mond, és inkább megköszönnéd neki, hogy ennyi áldozatot hoz érted, minthogy ilyen mocskosul beszélsz róla!

2012. máj. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

13 éves vagy, most kellene belehúzni a tanulásba! Nem édesanyádat utálod te, hanem a matekot! Biztos nem direkt azért lett az az időpont, ami lett, mert direkt az edzésedet akarja bojkottálni!

Próbálj meg a matektanárral beszélni, hogy korábban mehess egy kicsit, az edzésről meg majd késel egy kicsit!

Bár én a helyedben az edzés helyett szerda délután inkább átnézném azt, amiről a különórán kiderül, hogy nem igazán megy!

Édesanyád meg szeresd, jót akar neked. Hozz haza jó jegyet neki!

2012. máj. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

#7-es vagyok

*az egyik (tetszőleges) "direkt" felesleges.

2012. máj. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Azért utálod anyukádat, mert egyszer nem mehetsz edzésre? Eszednél vagy te? Ilyet mondani arról, aki tetőt biztosít a fejed fölé, aki kaját ad neked, és még a különdolgaidat is kifizeti... szégyelld magad.

Nem tudom mennyire olvasod itt a kérdéseket, de vannak olyanok, akiknek alkoholista szülei vannak, nem kap semmit, sőt még meg is verik. Na azok joggal utálják a szüleiket, na de te?


Inkább menj tanulni és örülj neki, hogy jó világod van, hogy telik külön matekra. Nem tudom mit vártál, hogy majd kiállunk itt melletted, de igaza van anyukádnak, az iskola az első, és ezt az edződ is megérti.

2012. máj. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
köszi olyan kedvesek vagytok! tudjátok nem magyarországon lakom és a gépem telejesen már mind a magyar!! ám annnyira dicséritek anyámat,pedig nem keell,tesómat soha nem basza le engem mindenért,kutyávál ugy beszél h éhes vagy drágám? kicsiszívem meg ilyenek! és velem meg ugy h takarodjak meg minden! és igenis jól tanulok! matekból mindig 4-5 voltam és mindig elmegyek tz elött 2szer mert akarok h legyen és az lesz!! és mindenért én vagyok a rossz meg minden! apámról meg ne is beszéljünk! :'(
2012. máj. 10. 21:22
 10/18 A kérdező kommentje:
ja és én fizetek mindent magamnak hóba,fagyba,nyáron esőbe mindig minden hova biciklivel kell mennem...tesómnak mindent kifizetnek,mindenhova elviszik!! és jól tanulok! órán oda figyelek itthon átnézzem és tudom! a sport meg a mindenem!!
2012. máj. 10. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!