Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem birom a nevelőapám! Mit...

Nem birom a nevelőapám! Mit csináljak? Apu nagyon hiányzik! :" ( 15/L

Figyelt kérdés

Pl.: egyszer amikor kitakarítottam a fürdőszobát véletlenül kihagytam egy részt és erre kiabált anyámmal, aztán odajött hozzám és úgy ordibált velem mintha vmi megbocsáthatatlan bűnt követtem volna el.

ha hétvégén dél körül kelek mérges rám mert ahogy ő mondja "ebből később még sok gondod lesz".

este 8kor lefekszik aludni és elvárja h mindenki a házban lábujjhegyen közlekedjen meg suttogjon, de ő vasárnap hajnali 6-kor kalapácsol, füvet nyír, fúr stb.

A félévi bizim miatt leordítja a fejem mert azt mondja h neki is ilyen volt, de ő az órák feléről hiányzott.

Az íróasztalomra (a szobámban) nem tehetek ki olyan fényképet amin Apukám is rajta van, mert anyám nem engedi.

cs minden 2. hétvégén találkozok Apukámmal és ki fog menni dolgozni Londonba mert ott jobban keres.

nevelőapám folyton káromkodik, minden mondata úgy kezdődik h B@**meg.

a szüleim 5 éve váltak el de nagyon hiányzik Apu. VELE AKAROK MENNI LONDONBA!!! LEHETSÉGES EZ??



2012. máj. 10. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Erről édesapáddal kell beszélned, gyermekelhelyezési kérelmet ő indíthat el. A te szavad már eléggé döntő, tekintettel az életkorodra.

Miért csak minden második hétvégén láthatod? Nem engedi anyukád, vagy nevelőapukád, vagy esetleg messze laktok és az utazás nem megoldható?


Erre a fényképes dologra meg inkább nem mondok semmit, nem akarok egy kamaszlányt a felnőtt véleményemmel esetleg veszekedésre buzdítani.

2012. máj. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Jól meg kéne egyszer verni ezt az embert és kész.
2012. máj. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha faterod is úgy akarja akkor mehetsz vele.

Beszéld meg vele hogy milyen a nevelőapád.

2012. máj. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem lehetne megbeszélni édesanyáddal hogy tegye ki ennek az embernek a szűrét?

Hogyha ki teszi akkor bebizonyítja hogy jó anya és fontosabb vagy neki mint 1 férfi , ha viszont nem akkor azzal aláírja hogy a férfit választja a gyereke helyett.Ha az utóbbi történik akkor menj ki apukáddal Londonba.

2012. máj. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az általad leírtból nyilvánvaló, hogy valamit lépned kell. Az azonban, hogy mit érdemes csinálnod, sokmindentől függ. Talán a legfontosabb kérdés, hogy apáddal beszéltél-e a dologról.
2012. máj. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

össze fognak házasodni. nevelőapám egyébként néha tud jófej lenni...Ha akar. de ez ritka.

Nem érzem jól magam ebben a társaságban:/

2012. máj. 11. 15:41
 7/9 A kérdező kommentje:
és köszönök minden választ! :)
2012. máj. 11. 15:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon átérzem a helyzeted, szerintem mindenképp beszélj apukáddal, és menj utána Londonba, ha már elrendeződött az élete. Gyakorlod a nyelvet és Vele vagy. :) Nagyoon sok kitartást neked!
2012. máj. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
El tudom képzelni a helyzeted én a nevelőapámat sokkal jobban szeretem ez édesapámnál.Ezt a dolgot anyukáddal apukáddal és a nevelőapukáddal tudod megbeszélni.SOK SIKERT KÍVÁNOK NEKED!
2012. jún. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!