Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lassan 3 éve elváltak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 3 éve elváltak a szüleim. Hiányzik a régi családom. Sírok emiatt és nem tudom feldolgozni néha. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hiányzik a régi családom, de már ez múlt. 16/L
2010. dec. 25. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hiányzik,de már sajnos nem lehet nekünk vissza csinálni.Nekem 2 éves váltak el a szüleim és bizony pl tegnap tök xar kedvem volt,mert anyám pasiának az apjánál voltunk egy szinte tök idegen helyen és ott kellett töltenem a Szentestét a bolodogság a meghittség és a szeretet helyett.Ami régen volt amikor még egy család voltunk anya apa én.

De anyám mindent elbaszott.Jó dolgában már nem tudott mit csinálni..Grat neki!:@

2010. dec. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A sírással csak ártasz magadnak.. Próbáld megérteni, hogy a szüleidnek nem ment együtt az élet, és ezért váltak el, nem azért, hogy "megkeserítsék" a jövődet. Ma már majdnem mindenkinek elváltak a szülei..

Örülj, hogy Te jóban vagy mindkét szülőddel és szeretnek Téged!


16/L

(am. nekem 12 éve váltak el szüleim, és 6,5 éve lemondott rólam apám.. nagyon nehéz úgy felnőni, hogy tudod, hogy semmit sem jelentesz egyik szülődnek.)

2010. dec. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom :(
2010. dec. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elég baj,hogy mindenkinek elvàltak a szülei,mert màr sokan jó módjukban nem tudjàk,hogy mit csinàljanak!
2010. dec. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen ez a baj hogy minden szülő elválik:@
2010. dec. 25. 18:49
 6/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nem minden, hiszen itt vagyunk mink is a feleségemmel. Tegnap itt voltak a fiaink, a feleségeik, és az összes unoka. Nagyon kellemes karácsonyunk volt. Csak rajtatok múlik majd, hogy a Ti leendő gyerekeitek mit fognak az ő karácsonyukról mondani.

2010. dec. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Nekem 13 éve váltak el a szüleim, régen nekem is nagyon hiányzott hogy apumat csak ritkán láthattam és szarul esett hogy anyumnak új barátja lett. Utáltam ezt. Aztán sokat beszélgettünk anyummal a válásról, hogy miért történt és miután mindent elmondott nem is hibáztattam hogy elváltak. Hosszú idő kell ahhoz hogy az ember megszokja. Én is olyankor mikor rámjött a sírhatnék mindig vidám dalokat hallgattam, és próbáltam magam felvidítani, nem jó sajnáltatni magunkat és folyton emészteni, hogy biztos mi vagyunk a hibásak, vagy a hülye anyám, hogy ilyett tett. Nem az anya a hibás. Anyumra haragszok mindig minden miatt, de aztán rájövök hogy ő tart el engem megveszi a dolgokat amik kellenek stb. a válásról nem mi hanem, szüleink dötenek! Ha már nekik nincs meg a szikra, akkor hiába vagyunk ott mi. gondolnak ők ránk, csak ők magukra is gondolnak. El kell fogadni. Mást nem tudsz tenni. Gondolj bele, te mit tennél ha te azzal élnél akit a suliból a legjobban utálsz. TE nem ugyanezt tennéd??

15/L

2010. dec. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Tudod, kedves 15 éves válaszoló, azért ez a dolog nem ugyanaz, mint a suliban. Itt a felek évekig együtt jártak, volt módjuk megismerni egymást, és ha valami nem tetszett, akkor le is út fel is út. A házasságkötésnél direkte meg is kérdezik, hogy akarod e? Csak sokan az itt elhangzó igent, nem veszik komolyabban, mint azt, hogy kérsz fagylaltot? Igen. És akkor még "összehoznak " egy gyereket is, hogy legyen aki szenvedjen miattuk.
2010. dec. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jut eszembe, hogy a kérdésedre válaszoljak: Te vagy az, aki szenved a szülei hibája miatt. Csak azt tudom mondani, hogy próbáld meg legjobban átélni azt az időt, ami a Te családalapításodig kitart. És addig fogadd meg, hogy Te nem ilyen leszel. Te nem bánsz el a gyerekeddel. Nem ugrasz bele egy házasságba, ha valami nem tetszik a pasiban, és te sem szolgáltatsz okot válásra. Ennyit tehetsz nagyjából.
2010. dec. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
körülbelül nekem is három éve, hogy szétmentek a szüleim. gondolj bele, hogy nem olyan rossz a helyzet, hiszen biztosan nyugodtabbak lettek ők is, és nem folyton a problémáikkal vannak elfoglalva. muszály megszoknod az új helyzetet, úgysem tusz tenni ellene semmit. sajnos nem mindig a te érdeikedet kell szem előtt tartanod. hidd el, így volt a legjobb és még mindig álmodozhatsz róla, hogy másképp alakulnak a dolgok... :) 15L
2011. jan. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!