Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Már 2 hete szakítottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 2 hete szakítottam a párommal de nem tudok meg lenni nélküle nagyon hiányzik nekem mit tegyek? Az lessz szerintem a legjobb ha öngyilkos leszek.

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 11:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

NE LEGYÉL!!!!

mondd el, hogy miért szakítottál vele!

2010. jún. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%

Öngyilkos ne legyél...mindenre van megoldás...de komolyan.

Ne dobd el az életedet. gondolj azokra akik szeretnek

2010. jún. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha ennyire hianyzik,bekulj ki vele.Mondd el neki,hogy megbantad a szakitast,es kezdjetek ujra.Soha nem keso visszaforditani a dolgokat.
2010. jún. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Amugy mi miatt szakitottal vele?
2010. jún. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Annyira átérzem a helyzeted:((((

Miért szakítottatok???

2010. jún. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Ember GONDOLKODJ!!!!!Nincs az a férfi/nő aki egyenlő egy élettel!Tudod egy embernek hány "igaz"szerelme van!Neked is lesz még,hidd el!Nem szabad ilyenre gondolni!Tessék összeszedni magad!!Leszel te még nagyon boldog!!!
2010. jún. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

Ez társfüggés nem szerelem!Aki öngyilkossággal fenyegetőzik annak komoly problémák vannak a fejével!

Lépj tovább,senkire nem lehet ráakaszkodni aki azt nem akarja.Ha nem Te vagy számára az igazi,azt el kell fogadnod.

Érthető ha hiányzik,na de az öngyilkosság gondolta....azért ez már nem normális hozzáállás.

2010. jún. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Nyilván nem véletlenül szakítottatok.Ha valamelyik félnek már csak szenvedés a kapcsolat akkor kár folytatni.Rengeteg pasi, csaj szaladgál a világban majd találsz másikat.Tereld el a figyelmedet róla,fáraszd le magad napról-napra fizikailag és mentálisan, hogy ne legyen kedved még csak rá gondolni sem.
2010. jún. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
Hiányzik,mert megszoktad,de ha megismernél valakit akkor jobb lenne, vagy sportolj,mert az kémiailag segít visszaállítani és hamarabb kihevered.Amúgy ha arra gondolsz, h. miért is szakítottál vele, akkor rájössz h. jobb így.Próbálj élni, jölj össze másokkal, nem baj ha csak 1 éjszakára vagy csak bulizni.A lényeg h. teljen az idő.Törölj ki minden képet és üzenetet a telefonodból, bobj ki minden olyat ami rá emlékeztet és idővel hidd el még az arcát is el fogog felejtenei.Én 6,5 évig voltam együtt valakivel 2 évvel ezelőttig és ha nem látnám fotóról akkor már nem tudnám leírni pontosan h. hogyan néz ki.Nem látom magam elött a bőrét, száját, orrát stb.Csak általánosságból tudnék róla beszélni.Szóval hajrá!!
2010. jún. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
Ne gondolkozz!Csak szabadulj meg mindentől ami ő, dobd ki a holmikat, képeket, akár ajándékokat is,de ne godnolkodj h. ez most jó.Tedd meg úgy h. ne tudd visszacsinálni.Pl. tépd el, égesd el, dobd ki olyan helyre ahonnan nem tudod vissza kapni.Kezdj el új életet, fodrász, új ruha, sport, buli, haverok stb.
2010. jún. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!