Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha úgy érzem, hogy párom nem...

Ha úgy érzem, hogy párom nem törődik velem, ez lehet oka a kiborulásomnak?

Figyelt kérdés
2012. máj. 11. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. máj. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, de akár az a tény is lehet, hogy egy HP vagy.
2012. máj. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kiborulás? Miért nem beszéled meg vele?


Szerintem a csajok legnagyobb hibája hogy nem szólnak semmit aztán az első reakció rögtön a balhé mondván hogy lám mennyi ideig nem szólt egy szót sem de most már sok!!

Hát bakker akkor miért nem szóltál???? Miért kellett várni? Ha probléma van azt meg kell beszélni és nem addig várni amíg már akkora balhét csap hogy abban nehéz higgadtan dönteni!


Szóval ne kiborulj hanem beszéld meg vele!!!

2012. máj. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi, hogy irtál. Igazad van, csak az a baj, hogy még nagyon az elején vagyunk, nem nagyon szeretném a kételyeimmel terhelni..meg követelõzni. Igazából még fel sem fogtam, hogy már nem vagyok egyedülálló, annyi idö után. Felrázza az életem az egész, és ez jó csa közben félek is hogy elrontom és tessék, el is rontom... :/
2012. máj. 11. 11:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyébként egyáltalán nem gondolom hogy könnyű lenne megtalálni az egyensúlyt aközött hogy rögtön szól az ember amint felmerül valami, (így persze állandóan kisebb viták tömkelegét generálva) és a között hogy csak akkor szól amikor már iszonyat hosszan "szenvedett" valami miatt (és így sokszor a felgyülemlett harag miatt esélytelen higgadtan megbeszélni).

A saját "arany középutadat" csak magadnak tudod belőni.

2012. máj. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!