Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik párom közönsé...

Miért viselkedik párom közönségesen velem, ha a munkatársai társaságában van?

Figyelt kérdés

Nem értem párom viselkedését, amikor munkatársaival van. Többségük peRverz és közönséges és ilyenkor mintha párom is idomulna hozzájuk. Már többször volt, hogy rácsaptam a telefont, mert nem bírtam elviselni, hogy úgy beszél velem, mintha a k*Rvája vagy a szeRetője lennék. Ilyenkor teljesen kiábrándulok belőle, mérges vagyok rá, közönségesnek és bunkónak látom. Már próbáltam vele beszélni erről, de mintha fel sem fogná, hogy mit magyarázok neki. Azt mondja, "hogy mit várok tőle, munkatársai előtt vall nekem szerelmet, vagy "csöpög" a telefonba? Tiszta ciki lenni!" Persze nem erről van szó, nem ezt várom el tőle. de mégsem egy tinédzserről beszélünk, akinek ciki a haverjai előtt kedvesnek lenni a barátnőjével. (30 éves férfiről van szó) Nagyon rosszul esik a viselkedése ilyenkor, persze akkor is előfordul hogy buta velem, ha ketten vagyunk. Vagy rossz kedve van. De az nagyon ritkán fordul elő, ilyenkor megkérdezem, hogy mégis mi baja van és rájön, hogy bunkózik velem és abba hagyja. De ha munkatársaival van, hiába beszélek neki. Majd később pedig úgy csinál mintha nem történt volna semmi, mintha meg se bántott volna. Sőt szerinte még túl is reagálom az egészet.

Mit gondoltok?



2012. máj. 4. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
hát ez amolyan "férfiak egymás közt" dolog. bár elég gyerekesnek mondható persze, de ha ezenkívül rendesen viselkedik veled ennyit megbocsájthatsz neki. persze ha nem csinálja ezt túlzottan gyakran.
2012. máj. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
csordaszellem. Jól teszed, ha lecsapod a telefont vagy rászólsz. És nem kell "szeretlek" meg "puszi" a telefonba, én sem szoktam mondani, de a rendes hangnemet elvárhatod.
2012. máj. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Egyszerű a képlet. Ne hívd őt fel munkaidőben, és nem fog veled bunkózni.
2012. máj. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Mert nem tisztel...és gyermeteg...
2012. máj. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Szánalmas az ilyen hozzáállás, kb. tinikorban még elnézhető...Férfiként írom ezt.

Ha keménykedni akar, keménykedjen a munkatársaival, ne azzal, aki szeretettel várja haza!

2012. máj. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%

A pasik már csak ilyenek. Enyém fúdetanult tanárbácsi, és mégis alpári lesz, amikor sörözik a haverokkal. Én azt utálom, hogy sokszor akkor is alpári még, amikor a kocsmázásból hazajön...

Ilyenkor nem foglalkozom vele, nem hívogatom, nem is szólok hozzá. Hagyom, hogy tisztuljon ki belőle az állat, aztán mehet minden tovább. A haverjaival pedig pont ezért nem találkozgatok.

2012. máj. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem akar ott kilógni a sorból, mert kinéznék. Tényleg ne hívd olyankor, vagy teremtsd le, hogy beszéljen veled tisztességesen.
2012. máj. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bunkózz vele te is.
2012. máj. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2-esnél a pont.

csordaszellem.


az én párom haveri körében meg az a menő, hogy mindenkinek tökéletese a kapcsolata, (meg az élete)egyik sem vallaná be, ha valami baj van, mindenki csöpög a teloban.

2012. máj. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is szánalmas férfi az, aki még 30 évesen is a munkatársainak akar megfelelni, akik mellesleg igen gyerekesek lehetnek, ha ciki nekik kedvesnek lenni a párjukkal. Munkatársam volt ilyen. Alapból se kedveltük túlzottan egymást, de ha bejöttek az idióta haverjai az irodába és megkezdték a szokásos "színvonalas" beszélgetésüket, akkor ki nem állhatta volna, hogy be ne szóljon nekem ezt-azt. Pedig ha csak kettesben voltunk, nagyon ritkán tett ilyet, sőt néha még egész normálisan is el tudtunk beszélgetni.
2012. máj. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!