Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem jön össze soha egy normáli...

Nem jön össze soha egy normális kapcsolatom, mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Mindig ugyanaz a sztori, elkezdődik az ismerkedés, és 1-2 hónap múlva közlik velem, hogy nem szerelmesek belém, és mivel rendes lány vagyok, nem akarnak nekem tovább hazudni, és szakítanak:( 22 éves lány vagyok, és normális kapcsolatom, nem volt, soha nem viszonozták a szerelmemet, soha:( Még egy normális szexuális kapcsolatom sem volt:(
2012. máj. 11. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
velem is pont ugyan ez a helyzet. a pasik idióták.
2012. máj. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerintem mindenki járt már így, én is ezt élem át jelenleg, tegnap dobott ki skypon a barátnőm. Úgy belelátnék az olyan emberek fejébe, akik már tudják hogyan legyenek túl az ilyeneken.
2012. máj. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%

Vigyázzatok, ezen az oldalon csak a sértett férfiak szidhatják a nőket, fordítva már bunkóság :D :D


Egyébként valószínű, hogy semmi baj veled, csak eddig nem volt szerencséd. Sovány vigasz tudom, de nekem is 21 éves koromig semmi nem jött össze, és soha nem gondoltam azt, hogy velem van a baj. A szerencse forgandó, ennyi...

2012. máj. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
you are never the only one:D nekem is volt most két nagyobb pofára esésem..nagyon betett a dolog, az egyiket egy évig hevertem ki kb. most nagyon nem érdekel senki és semmi, csak saját magamnak élek, diplomázok, megyek külföldre:DDszóval önző leszek, úgy döntöttem. tedd teis ezt:D 22l
2012. máj. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen voltam 22 évesen. Ha tudnád, hányszor kaptam meg ezt a szöveget (így-úgy variálva, de a lényeg az volt, hogy):


"Nagyon szép, aranyos, okos, kedves lány vagy, de sajnos nem vagyok beléd szerelmes, és nem is tudom elképzelni, hogy az lennék." -- És szakítottak.


Nem mondom, korrekt volt tulajdonképpen, mert nem hülyítettek, de ezt végighallgatni nagyon sokszor elég sz*r, és előbb-utóbb azt fogja gondolni az ember, hogy ő nem képes szerelmet ébreszteni a férfiakban.


Én komolyan azt hittem nagyon sokáig, hogy belém nem lehet szerelmesnek lenni, nem vagyok szerethető stb. Annak ellenére gondoltam ezt, hogy szerintem is szép, okos, kedves stb. :) lány vagyok, ilyen téren nincs velem gond. De valami mégis lehet ezek szerint...


Azóta már 27 vagyok, és nekem sem volt még szexuális kapcsolatom, de optimista vagyok, és tudom, hogy előbb-utóbb összejön. Mármint nem csak a szex, hanem egy normális kapcsolat. (Szexre lett volna alkalmam rengetegszer, nem éltem vele, mert nem volt kölcsönös szerelem.)


Kedves kérdező! Veled mi a helyzet? Konkrétan az a kérdésem, hogy a szextéma nálatok mikor került szóba (ha egyáltalán szóba került) az ismerkedés során? Mert ha hamar, lehet, ez is baj. Én már rájöttem, baromira nem tartozik a pasikra az ismerkedési szakaszban, hogy az ember még szűz. Régebben azt hittem, az a jó, ha minél hamarabb közöljük, de ez jó nagy hülyeség.


Azóta úgy vagyok vele, hogy majd ha valakivel egyre közelebb kerülünk egymáshoz, akkor mondom csak el neki. Kvázi idegen faszikra minek zúdítsam rá?


Ja, és még annyit, hogy azóta lett valaki, aki szerelmes lett belém, így megdőlt az elméletem. Belém is lehet szerelmesnek lenni. :) (Az más tészta, hogy ebből a szerelemből nem lett kapcsolat, mert az illető nem volt független, és egyikünk sem akart szeretői kapcsolatot.)


Hát, sok okosat nem tudok Neked mondani, csak gondoltam, megosztom Veled hasonló tapasztalataimat. Azért a kérdésemre válaszolj, ha van kedved.


27/N

2012. máj. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne akarj fűvel fával összebújni,majd meglátodd milyen szerenádokat fogsz kapni hamarossan!
2012. máj. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsés vagy hogy veled közlik a bajukat,hogy egyáltalán méltóztatnak szólni neked ha bibi van,eddig nekem csak idióták jutottak akik semmibe vettek,de ennek vége,innentől kezdve nyugalom lesz és magamra fordítom az energiám.

egy belefáradt 25/f

2012. máj. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor jártum úgy,mint te,vagy úgy,hogy nekem kellett rájönnöm,hogy ebből a kapcsolatból nem lesz semmi,csak a másik fél gyáva megmondani.Most 28 éves vagyok az esküvőmre készülök,megtaláltam azt,akivel el tudom képzelni az életem.Ne add fel,amikor az ember úgy érzi,hogy ennél lejjebb már nem kerülhet,akkor jöhet valaki,aki értelmet ad a folytatáshoz.Lehet téged szeretni,csak ki kell szűrni az idiótákat és a kisfiúkat.


Nem tudom hogy történt eddig,de adnék pár tippet:ne zúdíts rá senkire pár hét után az érzéseidet,egyszer várd ki,amíg a fiú vall szerelmet.

A kezdeti lelkesedésben mindenki állandóan együtt akar lenni a választottjával.Ezt azért érdemes néha takarékra tenni.Ha 2 hónapig nincs nap,hogy ne látna és izzotok,akkor az a dolog hamar kiéghet.

2012. máj. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Adok egy jó tanácsot.

Most egy jó ideig ne foglalkozz azzal,hogy legyen párkapcsolatod.

Ha "pénztárcád" engedi,menj el kirándulni külföldre.Vegyél ki egy albérletet,csapj fel bébicsősznek.Kb. 6-7 hónapig folyamatosan "bébicsőszködj",majd vegyél ki egy hét szabadságot.Járj el bulizni,ismerkedj,próbálj kedves lenni.Ismerd meg a kiszemeltet!Bizonyosodj meg róla,hogy nem hazudik pl a munkájában!Jó ember legyen!Pár hónapig csak beszélgető kapcsolatban légy vele,aztán légy vele barát kb. 4-5 hónapig.Sokat legyél vele,tudasd vele,hogy milyen fontos is ő Neked!Majd jöhet a love story-d!


(Ui.:Bocsi,imádok álmodozni.!)

2013. jún. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!