Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merem így felvállalni...

Nem merem így felvállalni magam. Van megoldás?

Figyelt kérdés
Hónapok óta súlyos betegségem van, és nagyon lefogytam. Borzalmas állapotban vagyok. A szüleim mellettem állnak, és bíztatnak. De félek, hogy mások majd megszólnak. Nem merek emberek közé menni. Hogy győzzem ezt le?
2012. máj. 13. 00:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Végy magadon erőt! Ne azzal törődj, hogy megnéznek az emberek, kit érdekel egyáltalán? Keresd az élet jó oldalát, mindig ott van, csak sokszor nagyon nehéz megtalálni.
2012. máj. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki megszól téged a betegséged és a kinézeted miatt, akkor nem kell velük barátkozni. És gondolj arra, hogy te ezerszer különb vagy azoknál, akik esetleg megszólnak téged.


Az igaz barátok pedig támogatni fognak, hidd el! Fel a fejjel és kitartást kívánok!

2012. máj. 13. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!