Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt párom unokatestvérébe...

Volt párom unokatestvérébe vagyok szerelmes, de elutasított, pedig nagyon tetszek neki. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Otthagytam páromat egy hosszú kapcsolat után, amely már nem működött, hiába tettem érte. Amíg vele voltam, megismertem az unokatestvérét, és ő is közrejátszott a szakításban.

Elhívtam bulizni, hogy beszélgessünk. Eljött, és beszélgettünk. Iszonyatosan jól éreztem magam vele, mondta hogy nagyon sokat gondolkozott rajtunk, mert nagyon tetszem neki és hogy nem találkozott még egy olyan lánnyal aki ennyire megfogta volna. Teljesen közös hullámhosszon vagyunk minden téren, és nagyon tetszik a pasi. De sajnos még egy csók sem történt, csak megöleltük egymást, de annyira jó volt. Azt mondta, azért nem lehet köztünk semmi , mert mivel ismernek az anyjaék is, meg az unokatesójával is jóban van, illetve a volt pasim szüleivel is. Nem venné jól ki magát, hogy most meg összejönnénk. Igaza van, mert nekem is iszonyatosan furcsa volna a helyzet. Mondta is, hogy ha majd egyszer be kellene mutatnia a családjának, akkor lehet rossz néven vennék. Hogy korábban a keresztfiukkal jártam hosszú évekig, most meg a fiukkal. De annyira tetszik ez a pasi, nem tudom kiverni a fejemből. Akármikor találkozunk mind a ketten idegesek vagyunk, mert vágyunk egymásra. Én sem találkoztam még egy ilyen pasival, nekem ő lenne az igazi!

Mit csináljak? Felejtsem el?

Mondtam neki azt is, hogy nem is találtunk volna egymásra, ha nincs ez a rokoni szál közöttük. Én benne lennék, akármi áron ebbe a kapcsolatba, de megértem őt, hiszen az ő családja, az ő rokonai, elhiszem hogy nem akar miattam senkivel összeveszni :(



2012. máj. 6. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Meg lehet őt érteni,nem akar a családon belül kalamajkát,én se tenném,tekintettel lennék az unokatesómra,akármennyire is tetszik az illető.Ennek baromira nagy szerelemnek kellene lennie mindkét részről,tűzön-vízen egymásért,stb,hogy ebbe belemenjen.De a részéről első neki a tisztesség.Szerintem próbáld meg elfelejteni.
2012. máj. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Ha neki a rokonság fontos, meg az, h ki jaj, ki mit gondol majd arról, h összejön veled...remélem vágod, h nem te vagy neki az igazán fontos. Keress mást, vagy vágyódj utána örök életedre és akkor majd vén lány maradsz. :)
2012. máj. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom, hogy mi a jó megoldás, mert ez számomra nem egy számtanpélda (még azoknak is sokszor van több megoldásuk). Azt írom le, ami az esettel kapcsolatban véleményként bennem megfogalmazódott.


Szerintem nagyon hamar felejtsd el, verd ki szépen a fejedből és keress egy olyan pasit, aki idegen - minden szempontból.

Az a pasi, akinek tetszel, de már a kezdet előtt egy lépéssel mindenféle hülye kifogást keres, hogy hááát...igen, de ezért meg ezért nem ..., az nem érdemli meg, hogy kínlódj miatt és érte.


HA szeretne, akkor nagy ívben tenne arra, hogy mit szól a rokonság, a falu, a szomszéd meg a Szentséges Társadalom. Akkor csakis teveled törődne, meg a saját érzéseivel, vágyaival, és a kapcsolatotokkal.


Azért is érdemes ezekre a vágyaikra végleg pontot tenni, mert az a szöveg, hogy "nagyon tetszel, de ...mégsem" állandó pitiztetéshez vezet, és te fogsz pitizni a kegyeiért, mert azt hiszed, hogy már csak egy lépés kell és megnyerted. Hát nem. És amikor rájössz, hogy nem, akkor nagyon fogsz szenvedni. (tapasztalat)

Te mindig érezni fogod, hogy tetszel neki, és ő mindent elkövet azért, hogy fenn is maradjon ez az érzésed (az a férfi, aki tudja, hogy a nőnek tetszik, de maga elutasítja, tapasztalatom szerint nagyon hiú tud lenni erre az érzésre), mert neki ez jó. Kevés az olyan egyenes férfi, aki tudja, hogy a mésik szereti, neki nis tetszik a nő, elutasítja, és le is tudja magában ezt zárni.


Neked kell tudnod VÉGLEG lezárni egy olyan kapcsolatot, ami semmi más nem lehet, mint rokoni.

Ehhez jó volna meggyászolni az előző kapcsolatodat, és keresni egy vadiúj, a rokonság számára vadidegen pasit, akivel boldogan élsz.

2012. máj. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézd, én csak annyit tudok írni, ami saját tapasztalat: Ha egy férfi akar valamit, akkor az lép, függetlenül minden körülménytől.
2012. máj. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!