Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a Mónika vagy a...

Szerintetek a Mónika vagy a Balázs show újrainditása megoldás lehetne a családi konfliktusok kezelésére? A műsorból levonható tanulságok segítenének a családi problémákat megoldani vagy megelőzni?

Figyelt kérdés

Miért nincs egy nyilvános fórum ahol a az ilyen családi problémákat meg lehetne beszélni? Mert talán lenne igény a fenti műsorok újraindítására. Igen sok érdekes történetet lehetett látni - hallani, ami hasznosan szolgálta az ilyen jellegű konfliktusok megoldását. (Még ha sokaknak csak a "közelharcok" maradtak emlékezetesek)


Nektek volt olyan konkrét "kedvenc" történetetek amit később tapasztalatként fel tudtatok használni a saját családotoknál? Esetleg röviden le is tudnátok írni olyan történeteket ami különösen emlékezetes volt számotokra?


Kort és nemet is írjatok ha lehet.


2012. máj. 4. 20:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
75%
én örülnék ha újra indítanák legalább az egyiket a Balázst jobban szerettem, kib.szott nagyokat röhögtem a sok hülyén
2012. máj. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
70%

Az elején még úgy-ahogy voltak benne igaz sztorik. De a végére mindegyik színjáték lett. Én jót nevettem rajtuk.

Amit jónak tartanék még esetleg, az Joshi Bharat műsora volt, bár a vége felé már az sem tetszett.

Egyébként nálam Szintiboy vitt mindent :D


30/N

2012. máj. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
99%

Ez a kettő nem oldotta meg a családi problémákat, csak annyi történt, hogy az emberek nagy nyilvánosság előtt kiteregették országnak-világnak a szennyesüket. Hidd el, hogy az esetek nagy részében ezek álproblémák voltak, vagy ha nem, akkor ugyanúgy folytatódtak, ahol abbamaradtak.


Arról nem beszélve, hogy kívülállóként mindig könnyebb okosnak lenni. Ezt úgy értem, hogy hiába látja valaki a tv-ben, hogy hú, a hapsi csalja a barátnőjét, mit kell ilyenkor csinálni, hogy kell megoldani a helyzetet, belülről egyáltalán nem ilyen fekete-fehér a szitu.

2012. máj. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%
A mónika show akkora kamu úgy ahogy van. a camponába kértek fel embereket pénzért ,hogy játszanak el valamit.. Meg szerintem nem kellenek ilyen szenny, népbutító műsorok a tv-be.
2012. máj. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
95%
Az még oké hogy kamu, mind2, de ezekből semmi tanulnivaló nem szűrődik le, pontosabban mire is gondolsz? mikor a mónika showba nem volt egyetértés és az volt a megoldás hogy leköpték egymást vagy nekiugrottak a másiknak? vagy a Balázs showba szakítani akart az egyik a másikkal, szerenádot adott a csajnak majd elhúzták a falat és ott volt az akiért elhagyja ? nem értem a gondolatmenetet, az hogy a Móunika meg a Balázska elmondta hogy menjetek haza beszéljétek meg és béküljetek ki semmi tanulságot nem takar.
2012. máj. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
95%
Ezeknek semmi értelme, a Balázs műsora is bebukott és a Mónikáé is. Itt az volt a baj hogy teljesen kamu sztorik voltak, nem volt benne semmi igaz többnyire és csak a verekedés, káromkodás ment műsoridőben és mindig az RTL-t büntette meg ezért az ORTT. Másrészt már unalmas és ez nem segít a családi problémákon egyáltalán.
2012. máj. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem borzalmas, szánalmas "műsorok" voltak ezek. Semmi tanulságuk nem volt. Én abból az egy rész "Balázs Show"-ból, amit láttam, csak azt tudtam megfigyelni, hogy hogyan teszik árucikké egy család valós vagy kevésbé valós problémáját jó pénzért, maguk az illető emberek/családok pedig hogyan válnak nevetség tárgyává. Ezek után többre nem voltam kíváncsi a műsorral kapcsolatban...
2012. máj. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Ok, lehet, hogy volt egy két "beépített" szereplő, de azért a többség a saját problémájára keresett megoldást a műsorban. És voltak tanulságos történtek is amiket akár fel lehtetett használni a mindennapokban, ha más nem preventív céllal. A műsorok által olyan élethelyzetekbe nyerhettünk betekintést amit máshogy nem tapasztalhattunk volna meg.

A szereplők szemszögéből meg elképzelhető, hogy a műsor egy kicsit előrébb vitte a konfliktusok megoldását, de mindenesetre jobb volt mintha egyáltalán le sem ültek volna megbeszélni a dolgokat.

És főleg mi lett volna ha mondjuk az utcán, biztonsági őrök közbelépése nélkül zajlott volna ez az egész "beszélgetés". Valószínűleg a bűnügyi híradásokban hallotunk volna róla.

2012. máj. 4. 20:59
 9/27 anonim ***** válasza:
93%
Ha kultúrált emberekkel menne a műsor, talán. De az elmúlt években csak az elalpáriasodást indította be. Szállóigévé váltak a leggusztustalanabb emberek mocskos szájából elhangzó mondatok. Én örültem, hogy vége lett.
2012. máj. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
92%
Megrendezett színjáték volt az egész. Az pesti lapokban hirdetések is voltak, hogy statisztákat keresnek és nem a nézők között tapsoló emberekről volt szó. Anno én is elmentem egy ilyen "válogatásra", kaptam egy kérdőívet, ahol a kérdésekből egyértelműen lejött, hogy szereplőket keresnek. Visszaadtam a kérdőívet és kultúráltan megköszöntem a lehetőséget.
2012. máj. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!