Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó lehet egy 40-es agglegény...

Jó lehet egy 40-es agglegény férfinak?

Figyelt kérdés
40 körüli férfi akinek nincs se gyereke, se tartós kapcsolata, ha néha akad valaki akad, de hosszú távon nincs és igazán nem igazán tud elköteleződni. dolgozik, sportol, van háza, kocsija, anyjával él. Szerintetek jó ez az életforma vagy jobb családot alapítani?
2012. máj. 13. 16:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen egyén függő. Nem mindenki szeret kapcsolatban élni vagy családot alapítani. Aki így él nyilván neki ez a szimpatikusabb.
2012. máj. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%

Nem kötelező családot alapítani ha nincsen rá igénye, mert abból inkább csak a bajok lesznek később.

De ez az anyjával él dolog elég ciki már ilyen idősen, olyan körülmények közt, hogy ennyi mindent megengedhet magának.

mert ha nem lenne rá pénze, akkor rendben, de így...

2012. máj. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen tipusu férfiak,akik nem akarnak házasodni, élik a kis életüket.
2012. máj. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%

Azon kívül, hogy az anyjával él, jó lehet neki.

De ha elköltözik, valószínű, hogy kialakul egy tartósabb kapcsolata is, na az még jobb!

2012. máj. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez nem egy jó kérdés. Aki jobbszeret kötöttség nélkül élni, az nem fog megnősülni. Aki meg szereti, h van mellette valaki és gyereket akar vállalni, az megházasodik/élettárssal él. Én a kötöttséget szeretem, személy szerint. Van olyan haverom, aki nem bírja ezt elképzelni.
2012. máj. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
persze nem kötelező családot alapítani, de nem jó érzés ha van egy társa az embernek akihez odabújik esténként és megbeszélik a dolgokat?
2012. máj. 13. 16:31
 7/14 anonim ***** válasza:
Nyilván jó az illetőnek, máskülönben változtatna. Nem lehet mindenkit ugyanabba a skatulyába beletuszkolni.
2012. máj. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha neki jó és az anyjának is jó, akkor igazából senkit nem zavar.

Kérdés, hogy ha néha akad neki kapcsolta, akkor a hölgyemény tudja-e, hogy az adott legény megrögzött agglegény, és jobb ha nem is álmodik vele tartós kapcsolatról vagy pedig az agglegény simán behazudja, hogy örökké? mert ez viszont már nem mindegy! Ha én lennék a hölgyemény, aki belemegy a rövid távba, akkor vessek magamra. De ha én lennék a hölgyemény, akinek tartós kapcsolatot hazudik, akkor ássa el magát!


Tehát: ha nem hazudik senkinek, akkor legyen neki jó, ha ez neki jó!

2012. máj. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Agglegény. Van aki úgy szereti. Ha nem szeretné, nem így élne, nem igaz? Szereti a szabad életet, a kényelmet.Felelőtlenséget.
2012. máj. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Aki annyira vágyik a kapcsolatra, az azért már negyvenéves korára családot szokott alapítani.

Szerintem ez jó életforma, és acsaládos is jó. Kinek a pap, kinek a papné.

2012. máj. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!