Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar még agglegény...

Miért akar még agglegény maradni 4 éves kapcsolat mellett?

Figyelt kérdés
Ez mit jelent, hogy nőzik mellettem vagy nem szeret? Köszi a válaszokat.
2010. máj. 8. 21:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%
Nem, csak a képletes szabadságát félti, még nem nőtt be a feje lágya. Nem kell megcsalásra gondolnod, szó sincs róla, a férfiak nagy százaléka hasonlóan gondolkozik a párodhoz :) Nyugi, el fog venni :)
2010. máj. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Attól is függ, mennyi idősek vagytok. Állítólag egy pasi nagyon hamar eldönti, kell-e neki egy nő feleségnek vagy nem. Persze egy 25 évesben még nem biztos, hogy egyáltalán felmerül ez a kérdés...
2010. máj. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Láttad a "Nem kellesz eléggé" című filmet? Pont ezt boncolgatja, ajánlom minden nőnek.

A férjem azért szakított az exével, mert a lány két év után erőltetni akarta az esküvőt. Mi januárban találkoztunk, júniusban összeházadodtunk... Nem én kértem meg az Ő kezét...

Ne pazarold az időd, keresd meg a számodra tökéletes pasit. :)

2010. máj. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ettől függetlenül miylen a kapcsolatotok? Ha jó, akkor nincs mitől félned, a legtöbb pasi nehezen veszi rá magát a házasságra...:)

Perzse attól függ hány évesek vagytok. Pl. egy 30 éves pasi, ha jó minden a kapcsolatban nem fogja húzni 4 évig. De egy huszonéves, aki még közelebb van a 20-hoz nem biztos, hogy még ráveszi magát egy házasságra...

Ha úgy érzed az agglegényed csak linkeskedik és húzza az idődet akkor lépj túl és keress komolyabb pasit, ha te már házasodni akarsz.

2010. máj. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Az összeköltözés érzelmi dolog,a házasság viszont már anyagi is.6 éves kapcsolat 30/F
2010. máj. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A kérdésekre válaszolva - Nem láttam még ezt a filmet, de megnézem. - Én 22 éves vagyok, a barátom 31. - Jó a kapcsolatunk, csak én már túl szeretnék lépni ezen az agglegényeskedés dolgon, mert még azt mondja, hogy az akar maradni egy "kis" ideig.. :)
2010. máj. 8. 22:41
 7/19 A kérdező kommentje:
Én csak összeköltözni szeretnék vele, még nem esküvőt, de nem tudom rávenni. :(
2010. máj. 8. 22:43
 8/19 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem nem o a te embered.

Ez egy tok kenyelmes pasi.

Van egy fiatal baranoje.

Ezert is valasztott teged 18 evesen mert tudta egy darabig nem fogsz csipogni hazassag meg gyerek miatt.

Es most egiveszely van! "a lany ossze akar koltozni"

Raleptel a nyakara! Nem fog csinalni semmit, csak mindig kimagyarazza majd a dolgot.

Szerintem lepj tovabb!

Az en ferjemmel 1 eve ismertuk egytmast beszelgettunk.

Mi utan osszejottunk 11 nap mulva megkerte a kezemet es ra 4 honapra osszehazasodtunk.

Elotte pont ugyanezekkel a parameterekkel szenvedtem mint te, illetve en fejbe kaptam 3 ev utan!

Az utolsoevet mar sanalom, hogy arra a pasira pazaroltam.

2010. máj. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy nőzne.

Figyelj, amit én gondolok, az 3 barátommal kapcsolatos tapasztalat, de remélem, a te esetedre nem igaz.

Ők mind idősebbek, mint a barátnőjük, kettő sokkal, egy pedig csak pár évvel. Egyik sem akar nősülni, összeköltözni sem, akárcsak a te kedvesed.

- Az első csak alkalmi időtöltésre használja a csajt. Nem akart kötöttséget, a lány erőltette, hogy "járjanak", de az jobbára csak "hálás". A srác nem csalja, vagy ilyesmi, de neki elég lenne alkalmi, akárkivel való szex. (Akár velem is, mondta.) Nem akar családot, sem feleséget. Egyszerűen ilyen.

- A másik szívesen van a barátnőjével, de ezt szégyelli a barátai előtt. Nem hozza soha közénk, sem más barátaihoz, dugdossa a kollégái elől, mert a lány aluliskolázott, munkanélküli, és NAGYON-NAGYON fiatal (törvényileg büntethető lenne), ráadásul kínai. Szellemileg nem partner a srácnak, a fiú részben azért van vele, mert nagyfiúnak érezheti magát mellette. A lány szegény, féltékeny minden nőneműre, pedig a srác nem csalja meg, de nem is akar vele komolyan kapcsolatot, mert jobb csaj érkeztében reménykedik, és mert jól esik neki, hogy a lány isteníti.

- A harmadik srác barátnője mindenképpen gyereket akar, mert úgy véli, kiöregszik a korból, és az összes barátnője most kismama. A srácot meg stresszeli ez a "rendes család" elvárás, úgy érzi, bezárja őt a lány, és választani kényszeríti, pedig ő még nem érett az apaságra.

Mindhárom srácot megértem, viszont, mivel lány vagyok, sajnálom a lányokat is. Ha nem ismerném a srácokat, baromira elítélném őket, és ha nem ismerném a lányokat, azt mondanám, rettentően tapadósak. (A kínai kiscsajt csak iwiw képről ismerem.)

Az viszont számomra is egyértelmű, hogy nem minden srác kész kapcsolatra, vagy ha igen, akkor sem kötöttségre. Nem tudom, nem tapadsz és erőltetsz nagyon, de kérlek, ne próbáld választásra kényszeríteni őt, mert úgy megijeszted. És semmiképpen sem próbáld csapdába csalni gyerekkel, mint a legutolsó csaj készül tenni. Tedd, mintha türelmes lennél, ne beszélj összeköltözésről, és döntsd el, mennyi időt adsz neki. Hiszen te sem várhatsz örökké rá. Ha lejárt az idő, tovább kell lépned, mert lehet, csak kihasznál ő is. Nem tudom.

2010. máj. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ucsó!

Ha nagyon fiatal,törvényileg büntetendő 14 év alatti,hogyan lehet aluliskolázott?

Egyébként kemény sztori.

2010. máj. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!