Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz lehet a...

Szerintetek igaz lehet a mondás, mely szerint ha egy férfi nem nősül meg 35-36 éves koráig, akkor valami gáz van vele? (pl. nőcsábász, agglegény típus, nem akar gyereket)

Figyelt kérdés
2009. okt. 3. 17:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem igen.
2009. okt. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
39%
szerintem is.
2009. okt. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Csakúgy, mint a többi kérdésben, ebben sem szabad általánosítani. Lehet, hogy a többségnél így van, de nem mindenkinél.

Biztosan van pár olyan pasi is, aki egyszerűen csak hiába kereste eddig az igazit, nem találta. Az is lehet, hogy egy kapcsolatban volt sokáig, amiből végül nem lett házasság. Azért nem kell azonnal elboronálni őket sem.

Ha valaki amolyan megrögzött agglegény típus, az hamar kibukik néhány találkozás után, no ott azért helye van már a gyanakvásnak.

2009. okt. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
szerintem ezt a nők találták ki
2009. okt. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagyon jó barátunk évekig kereste az igazit és mindent megtett volna azért, hogy legyen gyereke. Nagyon sokáig nem jött össze. Aztán 49 évesen megtalálta, elvette feleségül, hamarosan megszületett a trónörökös. Ennek már lassan 10 éve és boldogok együtt.
2009. okt. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. A férjemet 40 éves korában ismertem meg, addig nem volt nős, de 13 évig élt fix kapcsolatban. Nem ő nem akart megházasodni, ő csak elfogadta az élettársa akaratát. Aztán szétváltak útjaik és szerencsére mi összejöttünk. Most már 9. éve házasok vagyunk és igazolhatom, hogy nincs vele semmi baj :=). Nem nőcsábász, csak engem csábítgat, házasságunk első évében megszületett a kisfiunk az ő legnagyobb örömére, igazi társasági lény, éppen csak egyszerűen elcseszte a legifjabb éveit. Szokta is gyakran emlegetni, hogy nekünk már 20 évesen talákoznunk kellett volna...
2009. okt. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
41%
kedves utolsó, ha úgy vesszük az élettársi kapcsolat amolyan házasság-féle:) Olyan férfi, aki 35-36 éves korában nősül az vagy kényszerből teszi (szülők, jön a baba) vagy azért mert rájött hogy kell a mama helyett vki , aki kiszolgálja.
2009. okt. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
65%

Az én párom 40 évesen sem lesz nős. Ő elvett volna már, de én nem akartam és nem is akarok férjhez menni.

Szerintem nem lehet sok összefüggés a kor és a nősülés között, hiszen ma már nagyon sokan élnek úgyis boldogan le egy életet, hogy nincs papír róla.

2009. okt. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

Szerintem ez akkor gáz, ha élettársa, vagy hosszútávú (éves) kapcsolata sem volt az illetőnek. Az élettársi kapcsolat olyan mint a házasság, csak nincs róla papír.

Van egy ismerősöm, 33 éves. 10 éve nincs barátnője, csak kb. 2 évente egy-egy numera valakivel. Az anyukájával lakik, reggeltől estig melózik, hétvégente alszik. Egy hobbija van, a motorozás. Már annyira belegyepesedett ebbe az életstílusba, hogy szerintem már nem is lesz családja.

2009. okt. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%
Micsoda okos kérdés. Komolyan nem értem, hogy lehetséges az, hogy a XXI. század elején egyesek még mindig így gondolkodnak, hogy aki N évesen nem csinálja ezt meg azt, az megsért valami szent hagyományt, és gyanús, rossz, vagy veszélyes alak. Ugyanaz a kategória ez a kérdés, mint "hat évesen még szűz vagyok, ez cikinek számít?" meg a "22 évesen iratkozom be az egyetemre, nem vagyok még öreg hozzá"? típusú többi falrengető baromság.
2009. okt. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!