Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Erről mikor fognak leszokni?

Erről mikor fognak leszokni?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves fiunk és amikor vendégek jönnek vagy mi megyünk, akkor a kicsit idősebb emberek mindig nyomorgatják szegény gyereket aki már menekül az öregek elől. De néha ismeretlenekkel is előfordul az utcán. Arra gondoltam, hogy lehet, hogy azért mert első gyerek, de szerintem ha lenne második vele is ugyanez lenne. Erről mikor szoktak leszokni?
2012. máj. 13. 22:09
1 2
 1/11 mosolyogj! ***** válasza:
92%
Hogy érted azt hogy "nyomorgatják"?
2012. máj. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mennek neki mint egy kiskutyának, csipkedik a pofiját (mondjuk tényleg jó, de nem olyan erősen :)) állandóan ölbe akarják venni stb.
2012. máj. 13. 22:14
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

hát te vagy az anyukája és te tudod,hogy mi a jó a fiadnak!

szóval legyél határozott és mond meg nekik,hogy ezt nem szereti a gyerek!


nem is értem,h miért erőszakoskodnak,hogy megakarják fogni ...nekem ,ha nem ajánlja fel az anyuka,akkor nem fogom meg!!!

előre látom,hogy én idegbeteg anyuka leszek :D

2012. máj. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 mosolyogj! ***** válasza:
74%
egyet értek a második válaszolóval. De (öömmm hogy is fogalmazzak) ilyen korban a gyerekek is tudnak hisztisek lenni egy picit, a kisfiad nem viszi túlzásba?
2012. máj. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
83%
Majd ha szólsz nekik, hogy hagyják abba.
2012. máj. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Fél év,vagy 1 év múlva..vagy pedig ha akkor se,akkor még 2 év..mert akkor már nem lesz olyan pici.
2012. máj. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Erről sosem fognak leszokni. Emlékszem, amikor anyu mesélte, hogy amikor én kicsi voltam, akkor is mindenki megakart fogdosni, meg felvenni stb. Csak úgy az utcán ilyen-olyan ismerősök. Hát gondolhatod. Anyu nem engedte, odaszólt egyet erélyesebben, aztán egyből nem akartak nyüstölni. A koszos kezükkel, amivel kitudja hogy mit fogtak azelőtt...
2012. máj. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Vagyis majd leszoknak róla, amikor a gyerek már képes lesz kinyilvánítani a nemtetszését.
2012. máj. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amikor már elég nagy lesz ahhoz, hogy a nénikhez vágja a labdát. Vagy akkor, ha szólsz, hogy fejezzék be, mert a gyerek ki nem állhatja... Engem mamám mindig vitt a barátnőihez, mikor kicsi voltam, és mindenkit meg kellett puszilnom (vadidegen időseket), úgyhogy én a páromon és a gyerekeimen kívül senkinek se adok puszit, csak komoly harcok árán... A hideg kiráz tőle...
2012. máj. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem fognak leszokni, azt fogják mindig tenni, amit megengedsz nekik. Pl. egy gyakori határ, hogy babának csak a lábát szabad "megnyomorgatni", mert a kezét a szájába veszi. És előtte az engedélyedet kell kérni.

Ha ezt elmulasztják, Neked kell rájuk szólni, és közölni, hogy mit szabad.

2012. máj. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!