Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Erről mikor fognak leszokni?

Erről mikor fognak leszokni?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves fiunk és amikor vendégek jönnek vagy mi megyünk, akkor a kicsit idősebb emberek mindig nyomorgatják szegény gyereket aki már menekül az öregek elől. De néha ismeretlenekkel is előfordul az utcán. Arra gondoltam, hogy lehet, hogy azért mert első gyerek, de szerintem ha lenne második vele is ugyanez lenne. Erről mikor szoktak leszokni?
2012. máj. 13. 22:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Abszolút igazuk van előttem szólóknak, neked kell rájuk szólni.

Ráadásul gondolj bele, milyen kép alakul ki a kicsiben, hogy anyukája nem tudja megvédeni, ő hiába menekül. Emlékszem nekem is volt ilyen, és nagyszülők mindig hagyták, hogy "csipkedjenek" amit ki nem állhattam, anyukám viszont nem hagyta és mellette mindig biztonságban éreztem magam, később is úgy gondoltam, bármitől meg tud védeni.(gyereklogika)

2012. máj. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!